Büyüler

Banyoda Yapılan Doğurganlık Büyüsü

Temizlik, dinlerin önemli bir çoğunluğunda büyük ölçüde kabul gören fiziksel bir aktivitedir. Ruhun tüm kirliliklerden kurtarılmasını sembolize etmektedir. İlk önce kafanızda kurduğunuz bütün kötü düşüncelerden kendinizi arındırın. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutun. Kendinize ve partneriniz için yeni bir sayfa açın ve konuya kendinizi odaklayın. Bu ritüele inanmanız çok önemli aksi takdirde iyi bir sonuç görmezseniz. Banyodaki hamilelik / doğurganlık büyüsünü uygulama işlemi olabildiğince basittir. Tek yapmanız gereken yapılacakları harfi harfine takip etmenizdir. Bunu yapmamak feci bir sonla sonuçlanabilir. Yapılması gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 1. Gerekli malzemeleri edinin. Masaj kremine, küvete ve bir dizi inciye ihtiyacınız var.
 2. İstediğiniz en iyi sıcaklıktaki suyla güzel bir banyo yapın.
 3. Vücudunuzun tamamına masaj kremi sürün. Özellikle alt karın bölgesine odaklanmalısınız.
 4. Zihninizi, kendiniz ve cinsel faaliyetlerde bulunmayı planladığınız kişi hakkında düşünmeye başlayın.
 5. Kendinizi isteyeceğiniz bebekle ağır bir şekilde hamilelikte hayal ederken inci ipini giyin.
 6. Güvendiğiniz büyü geliştiricinizin size vereceği kelimeleri söyleyin. İlahi, uygulamanın en önemli kısmıdır. Ancak, zaman içindeki değişiklikler nedeniyle kelimeler değişebilir. Bunun için deneyimli kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Bir partner ile 7 gün boyunca her gün 1 kere olacak şekilde cinsel ilişkiye girmeye devam edin. İlişki sırasında afrodizyaklı müzikler açın ve mumlar yakarak ortamın gerginliğini azaltın. Ve birbirinizi hissedin. Sonuçlar, normal gebe kalma süresi içinde ortaya çıkacaktır. Eğer sonuç alamazsanız bu ritüeli tekrar edin. Ve asla vazgeçmeyin.

Banyoda Yapılan Doğurganlık Büyüsü

Peçete İle Gebelik Büyüsü

Peçete ile hamilelik büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi bir çocuğu rahminize davet etmek içindir. Ayrıca gerekli önlemler dikkate alınarak yapılırsa basit bir doğurganlık büyüsüdür. Bu büyüyü yapmak için şu malzemelere ihtiyacınız var: beyaz bir peçete (yepyeni),  kibrit kutusu. iyotlu tuz, yeşil bir ip ve beyaz bir mum. Zihninizin net olmasını sağlamak önemlidir. Peçete gebelik büyüsü, etkili olabilmesi için stressiz bir ortam gerektirir. Aklınızda düşünmeniz gereken tek şey, büyü yapma uygulamanızın sonuçlarıdır. Sonuç odaklı olmalısınız. Motivasyonunuz asla bozmayın. Pozitif düşünerek evrene enerjinizi gönderin.

Ve hazırsanız yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;

 1. Büyüyü yapacağınız ortamı yaratın.
 2. Mumu yakmak için kibrit kutusunu kullanın.
 3. Büyü yaptığınız döneme en uygun kelimeleri söylerken tuzu peçeteye koyun. Bu noktada, yalnızca önde gelen deneyimli medyum veya hocalar tarafından size verdiği kelimeleri kullanmanız gerekir. Büyü yapma konusunda bilgi ve deneyime sahip değilseniz, kelimeleri bilmeniz zor olacaktır.
 4. Tuzu kaybetmemek için peçeteyi dikkatlice seçin.
 5. Tuzu kaybedemeyecek bir torba yapmak için ipi kullanarak peçeteyi bağlayın.
 6. Bağlı peçeteyi yatağınızın yastığının altına yerleştirin.

Yeterli inancınız varsa, peçete doğurganlık büyüsünün sonuçları, normal gebelik döneminde görülecektir. Bununla birlikte, yeterince inanmazsanız evren sizi istediğiniz bebekle ödüllendirmeyecektir.

Yukarıdaki hamilelik / doğurganlık büyülerinin tümü size istediğiniz kadar çocuk verebilir. Ancak, bunları kendi başınıza yapmama seçeneğiniz var. Çalışmayı, sizin için yapacak güçlü bir medyum veya hocalara devredebilirsiniz. Bu konuda deneyimli olan kişiler doğurganlık / hamilelik büyülerini yapmak için herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa her zaman yapabilirler. Psişik güçleri olan kişiler ve farklı türde büyüleri yapma deneyiminde olanlar, çocuk eksikliğinden muzdarip her kadına gerekli çözümleri sunmak için yeterli olan uygulamayı yaparlar. Sonuçlar iyi çıkmazsa moralinizi bozmayıp bu ritüelleri tekrar deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir