Büyüler

Bağlama Büyüleri Ve Ritüelleri

Bağlama büyüler ve ritüeller insanları diğer insanlara nasıl aşık eder? Okurlarımız bizlere bağlama büyü ve ritüellerin ne olduğu, bağlayıcı aşk büyülerinin nasıl yapılacağı, neden bazı büyülerin iyi bağlayıcı büyüler olduğu ve diğerleri başarısız olurken işe yaradığı, insanların neden aşk büyüleri yapamadıkları gibi birçok soru soruyor. Genel olarak bazı bağlayıcı büyü incelemelerine atıfta bulunarak, bağlama aşk büyüleri hakkında sizinle konuşmak istiyoruz.

Bağlama Büyüleri Ve Ritüelleri

Gerçek Aşk Bağlama Büyüleri

Aşk bağlama büyülerinin düzgün çalışması için dışarıdan da biraz enerjiye ihtiyacımız var. Çakralarımızdan ikisi onu sürekli olarak çekiyor: biri gezegenden, diğeri ise kozmostan ve Evrenden. Diğer beş çakra bunu yapamaz. Daha doğrusu, o kişinin sizi tekrar sevmesi koşuluyla, yalnızca sevdiğiniz birinden enerji çekebilirler. Bu nedenle aşk, en iyi bağlayıcı büyülerden birinin onları bir araya getirmek için kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın her iki katılımcıyı da mutlu eden bir enerji alışverişi sürecidir. Birbirini seven bir erkek ve bir kadın, beş çakrasıyla birbirinden tamamen farklı enerji türleri çekerler. Erkeklerde;

2’inci çakra – Daha sonra yaratıcılık enerjisine dönüşür saf cinsel enerjiyi alır;

3’üncü çakra – O saygı ve güçlü ve mutlu bir ilişki için önemlidir bakmakta enerjisini alır;

4’üncü çakra – Bu erişim sevgiye çok mümkün olmayan, saf sevgi beslenen bu çakra huzursuz ve tedirgin hissediyor;

5’inci çakra – Erkek ihtiyaçları bütün sözleri komutları eşit olduğunu biliyor;

6’ıncı çakra – Eğer zihinsel yeteneklerini paylaşmak ya ortağı ile konuşmaları aracılığıyla zihinsel kapasitesini artırmak, bu çakra enerjisini çizer. Kadınların başına gelen ise;

2’inci çakra – Kadının üstesinden stres ve güvensizlik yardımcı olur;

3’üncü çakra – Bu erkek gücü ve başarıları besleniyor. Başarı arttıkça bu çakra daha güçlüdür;

4’üncü çakra – Kadının, erkeğin onu sevmesi yerine erkeğin onu terk etmeyeceğini bilmesi gerekir;

5’inci çakra – Aşk kadının hayatı eğlenceli ve heyecan verici kılan tek zaman sağlıklıdır;

6’ıncı çakra – Her şeyi gelecekte düzelecek ve adam onu yarı yolda bırakmayacak güvenle ilgili.

Feministler istedikleri kadar güçlü ve bağımsız kadınlar olduklarını ve kendilerini tatmin etmek için erkeklere ihtiyaç duymadıklarını ya da tam tersi olduğunu iddia edebilirler. Tecrübeli bir büyü uzmanları aşk olmadan hayat eksiktir, çünkü bekar olduğunuzda onu tam anlamıyla kullanamazsınız ve hiç sevmemiş olanlar gerçek hayatın ne olduğunu bilmiyor diyorlar. Ama savaşmayalım. Bağlama büyüsünün nasıl çalıştığını anlayalım. İyi bir medyum tarafından yapılan tüm bağlama büyüleri aynı şekilde çalışır.

Büyü ritüelleri gerçek hayatta neredeyse hiç yapılmayan şeyleri yapar. Erkeğin ve kadının çakralarını, mümkün olduğunca birbirleriyle olmaktan zevk alacakları şekilde ayarlıyorlar. Gerçek aşk, ancak enerji beş çakranın hepsinde değiş tokuş edilirse gerçekleşir. Sadece dört çakra enerji alışverişine katıldığında, insanlar neredeyse mükemmel birini bulduklarını söylüyorlar. Ne yazık ki “neredeyse” kelimesi gerçek aşkın ne olduğunu asla deneyimlemeyeceğinizi gösterir.

Sadece üç çakra birlikte çalıştığında, insanlar birbirlerini sevdiklerini söyleme eğilimindedir, ancak birbirlerini rahatsız eden bazı şeyler vardır. Sadece iki çakra çalıştığında, insanlar birbirlerinden hoşlanır ama yine de birlikte olamayacak kadar farklı olduklarına inanırlar. Sadece bir çakradan enerji alışverişinde bulunulduğunda, insanlar sadece birbirlerini haftada bir veya iki kez gören ve geri kalan zamanlarda birbirlerini gerçekten önemsemeyen aşıklardır. Kadim aşk bağlama büyüleri, beş çakranın hepsinin enerji alışverişine katılmasını sağlamak için tasarlandı. Modern aşk bağlama büyüleri, son derece yüksek talep ve beklentilerine rağmen insanları bir araya getirebilir ve bir arada tutabilir. Bu tür büyüler herhangi bir kişiye yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir