Büyüler

Ayrılık Büyüsü Nedir

Ayrılık büyüsü istemediğiniz bir ilişkiyi ayırma büyüsü olarak yapılmaktadır. Bu büyü kara büyü geleneği ile uygulanmaktadır. Bu büyü uygulanmasıyla zaman geçtikçe oluşan kötü enerjiler gönderilecek, çift negatif enerjiden etkilenir etkilenmez tartışmalar olacak ve muhtemelen bir ayrılık ortaya çıkacaktır.

Büyü tesir ettiğinde, partnerinizden ömür boyu kurtulma veya iki aşığı ayırma arzunuz kabul edilecektir. Yine de, özellikle birbirleri için olan sevgilileri ayırmanın gerçekten ahlaki olmadığını hatırlamalısınız. Bu nedenle, ayrılık büyüsü olan bir ritüel planlamadan önce iyice düşünmek gerekir. Aksi takdirde, olumsuz sonuçlarla yüzleşeceksiniz. Daha da kötüsü, hayatınızın geri kalanında yalnız kalabilirsiniz.

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsünü Kim Yapabilir?

Birçok insan kendi ilişkisi iyi gitmediğinde o kişiden tamamen kurtulmak ister. Bunun dışında bazı kişilerde başkalarının arasındaki ilişkiyi kıskanırlar. Ve onların ayrılmasını ister. Bu yüzden bu büyüyü uygulamayı tercih ederler. Birçoğu bu tür bir büyüyü evde yapmak ister, ancak bu büyü kara büyü ile çalıştığı için evde yapılması önerilmez. Evrene güçlü bir negatif enerji kaynağı verdiğinizde, önünüzde sizi bekleyen beklenmedik sonuçlar da olacaktır. Gerçekten yardıma ihtiyacınız varsa, profesyonel bir uzmanı tercih etmeniz en iyi seçenektir. Ancak, onlarla iletişime geçmeden önce iyi bir araştırma yapıp gerçekten bu işte uzman medyum veya hocalar olmasına dikkat etmelisiniz.

Ritüeli kehanet araçlarının veya bileşenlerinin yardımı olmadan veya dikkatli bir analiz yapmadan gerçekleştirirseniz, sonuçlar büyük bir karmaşa olarak ortaya çıkacaktır. Büyü gerçekleştiğinde, bazen geri tepebilir veya hayatınıza olumsuz etkiler getirebilir. Ayrılık büyüsü sizin için çok önemliyse ve arzunuz konusunda gerçekten ciddiyseniz, lütfen yardım için gerçek uzmanın bu büyü yapmasını sağlayın. Kara büyü söz konusu olduğunda kendiniz üzerinde deneyler yapmamalısınız.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü evde yapmak istiyorsanız bütün sonuçları göze alıp bu adımları sırasıyla yapabilirsiniz. Basit olarak evde yapabileceğiniz ayrılık ritüelin sırası bu yazımızda belirtilmiştir. Bu büyüyü yaparken herhangi bir zamanda rahatsız edilmekten kaçınmak için bu ritüeli gece yarısı ve sessiz bir odada gerçekleştirmelisiniz. Bu büyü için hazırlamanız gereken bazı malzemeler arasında bir siyah mum ve bir koyu renkli iplik yanınızda bulmalı.

 • Mumu yak
 • Düğümleri bağlamak için 12 cm uzunluğunda koyu renkli bir iplik hazırlayın
 • Dokuz ayrı düğümü bir cm aralıklarla bağlayın
 • Her düğümü bağlarken kalbinizin derinliklerinde kalan öfke ve intikamınıza odaklanın
 • Niyetinizi düşünün ve sahip olduğunuz tüm enerjiyi seansa getirin
 • İstenmeyen ilişkideki iki kişiyi yoğun bir şekilde tartışın veya birbirlerinden nefret eden iki kişiyi görselleştirin
 • Enerjiyi, hayal kırıklığını ve niyetinizi evrene gönderin

Aşağıdaki kelimeleri tüm öfkeyle söyleyin:

“ Gördüğüm bu çifti artık ayrılsın onların arasındaki mutluluğu ve aşkı al yerine nefreti getir’’ diyerek düğümleri tek tek atmaya başlayın. İpliği çekmecenizde tutun. Çekmeceyi her açtığınızda onların ayrıldığını hayal edin. Onları belirli bir sebep olmadan kavga ederken veya tartışırken düşünün. Ve çiftin ayrılığını duyduğunuzda ipi atın. Görselleştirme adımı, büyü ritüelini daha kolay gerçekleştirmenize yardımcı olduğu için son derece önemlidir.

Ayrılık Büyüsünü Bozma Büyüsü

Bu tür büyüyü bozmak için gerekli malzemeler;

 • 3 adet mavi mum,
 • 3 adet kağıt,
 • Mavi mürekkep,
 • Yasemin yağı,
 • 3 damla karanfil yağı,
 • Bir zarf ve bir kazana ihtiyacınız var.

Mumları yasemin yağıyla ovalayarak ritüeli başlatın. Şimdi onları aydınlatın ve tam bir konsantrasyonla bir kağıda büyüyü yaptığınız kişilerin adını yazın. Büyü yapan kişinin adını 2. kağıda yazın. Son kağıda mavi mürekkebi kullanarak en az 3 olumlu dilek yazın. Her kağıda bir damla karanfil yağı damlatın. Hepsini katlayın ve zarfın içinde tutun. Zarfı 7 gece boyunca yastığınızın altına yerleştirin. 8. gece kazandaki zarfı yakın ve külleri bahçenize gömün. Bu büyüyü uygularken dileklerinizi pozitif enerji ile göndermenizi tavsiye ederiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir