Büyüler

Ayna İle Aşk Büyüsü

Ayna aşk büyüsü, zamanın gücünün ötesinde görünüyor. Minnettar büyükanne ve büyükbabalarımız tarafından kullanıldı ve şimdi genç kızlar tarafından aşk hayatlarındaki sorunları çözmek, önceki ilişkilerini düzeltmek veya arzu ettiklerinin dikkatini çekmek için yaygın olarak kullanılıyor. Bu büyü, bir erkek tarafından bir kadının sevgisini çekmek için de yapılabilir.

ayna ile aşk büyüsü

Ayna Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 1. Yöntem

Bir ayna aşk büyüsü en çok perşembe veya cuma günü, akşamları güneş battığında uygulanır. Bir mum yakın. Bir porselen bardağa suyu doldurun, bir çay kaşığı bal ekleyin ve iyice karıştırın. Ballı suyu dirseklerinize, dizlerinize, kalçalarınıza ve solar pleksusa uygulayın. Bardağı mum alevinin üzerinde tutun ve şunları söyleyin;

  • Magazor gade nafat!
  • Itaka zamod, rakan değil.
  • Uma teta, aza kados!

Duraklayın, yansımanıza bakın, alev üzerinde tutulması gereken bardağı kapatmak için aynayı kullanın. Ve sözlere şu şekilde devam edin;

  • Odobas bargo, uno dan.
  • Eks libo imago lame hayranı.

Büyünün son kelimesini söylediğiniz anda mumu söndürün. Aşk büyüsünde kullanılan nesneleri gece için saklayın. Ertesi sabah her şeyi çıkarın ve mumu tekrar yakın. Ayna aşk büyüsünü tekrarlayın, ancak mumu bardaktaki ballı suya batırarak söndürün. Aynayı güvenli bir yere saklayın ve bir hafta orada bırakın. Bundan sonra aynayı amaçlandığı gibi kullanın. Ona her baktığınızda, aşık olduğunuz adamı hayal edin. Yakın, sıcak bir ilişki içindeyseniz, iki veya üç hafta içinde size karşı hisler duymaya başlayacak ve duyguları gün geçtikçe güçlenecektir. Bir tartışma yaşadıysanız veya ayrıldıysanız, kendinizi ve bu adamı argümanlarınızın negatif enerjisinden arındırmalısınız ve ancak bundan sonra ayna aşk büyüsünü yapmalısınız. Etkiyi pekiştirmek için, ritüeli önümüzdeki altı ay içinde aynı aynayı kullanarak üç kez tekrarlayın.

Ayna Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 2. Yöntem

Cüzdanınıza uyan bir ayna bulun. İnsanların genellikle sevdiklerinin veya ehliyetlerinin fotoğraflarını tuttuğu bölmeye koyun. Kural olarak şeffaf bir plastik film ile kaplanmıştır. Filmi çıkarın. Aynanızın boyutunun bu bölmeye tam olarak uyduğundan emin olun.

Bu ayna aşk büyüsünü yansıtmak için bir uzmandan aynanızın boyutunu cüzdana uyacak şekilde ayarlamasını isteyin. Ancak bunu kendi başınıza yapmak daha iyidir. Daha büyük bir ayna satın alın ve doğru boyutu elde etmek için bir cam kesici kullanın. Birincisi, o kadar zor değil. İkinci olarak, ritüelde kullanılan sihirli aksesuarlar büyü yapanın kendisi tarafından yapılırsa büyüler daha etkilidir.

Ayna hazır olduğunda cüzdanınıza koyun (cüzdanınız yoksa satın alın). Akşam, genç bir ay çıktığında ve önümüzdeki 20 dakika içinde bulutların tarafından engellenmeyeceğini garanti edebileceğiniz zaman, giysilerinizi çıkarın, odanın ortasında durun ve aynayı elinize alın. Yansıtıcı tarafı vücudunuza bakacak şekilde yavaşça kasıklarınızdan başa doğru kaldırın ve şunu söyleyin:

  • “Seni (kişinin adını) hayatın gücüyle bana (adın) bağlıyorum!
  • Seni aşkın gücüyle büyülüyorum!
  • Benim hakkımdaki düşünceleri (isim) senin (ismin) kalbini koyuyorum, seni her zaman benim hakkımda düşündürüyorum!
  • Aşkımın ışığıyla senin için (isim) bana yolu aydınlatıyorum (isim)!
  • Ve seninle olma arzumun gücüyle, seni (adımı) sihrime teslim olmaya zorluyorum!”

Aynayı hemen cüzdana geri koyun ve cüzdanı kapatın. Ertesi gün, üzerinde aşk büyüsü aynanızı kullandığınızı görmelisiniz. Bu kişiye gözünde bir şey olduğunu söyleyin. Cüzdanınızı açın ve hedefin aynaya bakmasına izin verin. Hedef hiçbir şey bulamayacak, bu yüzden üzgün olduğunuzu ve yanıldığınızı söyleyin. Zaten önemli değil. Anahtar, hedefin aynanızda kendine bakmasını sağlamaktır. Bu olur olmaz, ayna aşk büyüsü devreye girer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir