Büyüler

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, yalnızca iki kişi veya ayrılmak isteyen çiftler için en iyi şey olduğu düşünüldüğünde kullanılması gereken bir ritüeldir. Bu tür bir ritüel çok tehlikelidir ve ne yaptığınızın farkında olmanız çok önemlidir. Sizinle yaşamış olan, kusurlarınızı ve zayıflıklarınızı bilen bir kişiyi çıkarmak için de kullanılabilir. Şimdi bir çifti ayırmak için nasıl büyü yaratılacağını görelim.

Güçlü Kara Büyü Kırma Büyüsü

Bu ayırma büyüsü, iki ruhu ayırmak için en güçlü ritüellerden biridir. Kara büyü enerjisi sayesinde, görmek istediğiniz çifti ayırmak için çalışma şansına sahip olacaksınız.

Kara büyü, sadece birkaç temel malzemeye ihtiyaç duysa bile, basit bir şekilde kullanılsa bile, gelişmiş bir büyüdür. Kara büyü söz konusu olduğunda niyetinizin en önemli şey olduğunu unutmayın. Buna odaklanın ve başarmak için büyüyü yaparken ne elde etmek istediğinizi görselleştirin!

Malzemeler

 • Kağıt parçası
 • Siyah mürekkep
 • Siyah bir mum
 • Mumu oyacak bir şey

Nasıl Yapılır?

 1. Zihninizi boşaltmak ve rahatlamak için birkaç dakika meditasyon yapın.
 2. Siyah mumu yukarıdan aşağıya doğru hafifçe ve yavaşça şu kelimelerle oyun: “Nomine Malo’da Nunc Distant”.
 3. Siyah mumu yak.
 4. Siyah mürekkeple ayırmak istediğiniz iki kişinin adını bir kağıda yazın.
 5. Bir parça kağıt alın, onu gökyüzüne doğru tutun ve şunu söyleyin: “Aday Luciferi Ego Conteram Et Dividat Cor Tuum. Spirituum Inferi, Orazio Mea’yı Amaçlıyor. Spirituum Inferi, Orazio Mea’yı Amaçlıyor. Spirituum Inferni, Orazio Mea’yı Amaçlıyor. Nemamen! “
 6. Bir parça kağıdı iki parça halinde yırtın.
 7. İki parçadan birini mum alevi ile yakın ve “Oruko O Yo Korira!” Deyin.
 8. İkinci parçayı mum alevi ile yakın ve şu formülü tekrar söyleyin: “Oruko O Yo Korira!”
 9. Mum tüketilsin ve kalıntıları gömmeye bırakın.

Ayırma Büyüsü

Limon ve Tuzlu Meksikalı Ayrılık Büyüsü

Bu ayrılık büyüsü çok eskidir ve kökenleri onu sürekli kullanan Meksika halk büyüsüne dayanmaktadır. Erkekler ve kadınlar tarafından kayıtsız kullanılabilir. Sadece çeşitli adımlara çok dikkat edin. Limon ve tuzun sihirli özellikleriyle karışımı, limon ve tuzun ilişkiyi kandırıp yok etme kabiliyetine sahip olmasını sağlayan şeydir.

Malzemeler

 • Bir limon
 • Kalemle yazılmış insanların isimlerinin yazılı olduğu iki şerit beyaz kağıt

Nasıl Yapılır?

 1. Limonu bir haç şeklinde kesin, ardından isimleri içine ve limonların üzerine bir tutam tuz ekleyin. Sonra belirli bir cümleyi söyleyin:
 2. Tıpkı tuz dağılırken, aşk (ilk adı) ve (sonra soyadı) bozulur.
 3. Bu noktada limonu bir hafta gizli bir yerde bırakın ve ardından tercihen akan suya atın.
 4. Tuz, insanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmek için kullanılır. Limon, ilişkinin tatlılığını ortadan kaldırmaya ve zamanla azalmasına yardımcı olacaktır.

7 Günlük Voodoo Ayrılık Büyüsü

Bu 7 günlük voodoo ayrılık büyüsü çok karmaşıktır ve uzmanlar için tavsiye edilir. Bu büyüyü çok karmaşık ama yine de çok etkili kılan şey, malzemelerin seçimi ve büyüyü en az 7 gün ve daha hızlı sonuçlar için 9 güne kadar günlük olarak yapacağınız gerçeğidir.

Uygulamaya bağlı kalmanız ve bu ayrılık büyüsünü denemeye karar verdiğinizde, bunu her gün aynı niyet ve konsantrasyonla tekrarlamanız çok önemlidir. Bir veya iki gün atlarsanız, hepsini en baştan yeniden düzenlemeniz gerekir.

Malzemeler

 • Bir siyah mum
 • Ayrılmak istediğiniz insanların resimleri
 • Kalem veya siyah keçeli kalem ve bir kırmızı
 • Kağıt parçası
 • Alüminyum kapaklı bir cam kavanoz veya bir şişe
 • İğneler
 • Karabiber
 • Kırmızı biber
 • Acı biber
 • Siyah hardal tohumları (Eğer siyah hardal tohumu bulamazsanız biraz kaya kullanabilirsiniz)
 • Sirke
 • Limon suyu veya ekşi süt de ekleyebilirsiniz.
 • Siyah köpek ve siyah kedi kılı, (bu önemlidir ve yalnızca birkaçına ihtiyacınız vardır. Bir çift arasındaki kavgayı tetiklemek gerekir)
 • İlişkiyi kesmek ve zarar vermek için cam parçalar

Nasıl Yapılır?

 1. Siyah mumu yakın, ayırmak istediğiniz kişilerin adlarını (adı ve soyadı) kazıyın (bir kürdan kullanabilirsiniz) ve iki adın arasına “boşanma” veya “ayrılık” kelimesini kazıyın.
 2. Mumu kırma veya diğer komut yağları ile yağlayın.
 3. Bunlara sahip değilseniz ayrıca şunları da yapabilirsiniz: Mumu acı biber yağı ile yağlayın ve kırmızı biber, hardal tohumu veya acı biber ile kaplayın. Merkezden iki uca doğru gresleyin.
 4. Mumunuz hazır, kibritle yakın.
 5. Fotoğrafların arkasına yazmak: Kişinin yanınızda kalmasını istiyorsanız kırmızı kalemle. Çıkarmak isterseniz siyah kalemle.
 6. Her fotoğrafın üzerine adını ve soyadını yazın ve başka bir kağıda şu komutu yazın: “X Kişisi bir Y kişisini terk etmelidir” – siyah renkte yazılmalıdır.
 7. Bitirdiğinizde, iki fotoğrafın arasına bir parça kağıt koyun ve ardından her şeyi kavanoza veya şişeye koyun. İçine başka şahitler de ekleyebilir ve üzerlerini sirke ile kapatabilirsiniz.
 8. Sıkıca kapatın ve kavanozu şiddetle sallamaya başlayın. Gerekirse sinirlenin ve emrinize öfke ve kararla devam edin. Bunu yaparken, bu çiftin şiddetle savaştığını hayal edin.
 9. Mumu parmaklarınızla kapatın. İhtiyaç duyduğunuzda ve ihtiyacınız olmadığında kavanozu sallayabilirsiniz, plastik bir torbaya kapatın ve tuvaletin arkasına koyun.
 10. Kavanozu günde en az iki kez sallayın.
 11. Ayin bittiğinde bu kavanoz bir mezarlığa gömülmelidir. Sizin için hareket edecek ruhlara teşekkür etmek için gün içinde o kavanozu gömebilirsiniz.
 12. Sirke yoksa ve bu evcil hayvan tüyleri, bu özel büyüyü çalıştıracak ana maddeler olduğundan başka bir büyü seçin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir