Büyüler

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü çağımızda gerçekliğiyle herkesin denemek istediği bir büyü olmuştur. Medyum Mesrob Aşk Büyüsü konusunda uzmandır. Aşk Büyüsü ile bir çok seveni bir araya getirmiştir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü nedir kişiler tarafından araştırılan konular arasında yerini almaktadır. Aşk büyüsü, beğendiğimiz, hoşlandığımız veya aşık olduğumuz kişinin bize karşı duyguları yoksa bu noktada devreye giren bir büyü çeşididir. Kişiler genelde karşı tarafın kendilerine bir duygusu oluşması için aşk büyüsü yaptırma eğilimine girerler. Bu noktada ise uzman bir medyumcudan aşk büyüsü yardımı almak oldukça önem taşır.

Aşk büyüsü karşıdaki kişinin öz iradesi dışında gelişen bir durum olmaktadır. Aslında hayatın akışında karşıdaki kişinin size doğal yollarla aşık olması aradaki sevginin gerçekliği açısından daha önemlidir. Ancak bazı durumlarda bu evlendiğiniz kişinin size aşkını veya sevgisini yitirdiği durumlarda kullanılabilir. Çünkü zaten aslında geçmişte var olan bir duyguyu aşk büyüsü tekrar ateşlemiş olacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Neden Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu merak edilenler arasında yerini alır. Tamamen uzman bir medyumcu sayesinde belirlenen hususlara dikkat edilerek yapılmaktadır. Her medyumcunun kendine ait bir yöntemi mevcut olduğu için bir tarif vermek mümkün değildir.

Aşk büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı da aslında gayet açıktır. Tamamen karşıdaki kişiye beslenilen hislerin aynısı bize beslesin isteriz. Biz ona nasıl körkütük aşıksak o da bize öyle olsun isteriz ve bu noktada aşk büyüsü yaptırmak isteriz. İşinin uzmanı tarafından yapılan bu aşk büyüsünde istenilenlere harfiyen uyulduğu takdirde olumlu sonuçlar almak mümkündür.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk büyüsü yapan hocalar bulunması ve bulunduğunda bu hocaların işini iyi yapan medyum hocalar olması oldukça önemlidir. Büyü ritüeli çok eski zamanlardan günümüze kadar uzanmış ritüellerden biridir. Pek çok farklı büyü çeşitleri bulunmaktadır. Bu büyüler arasında en çok yapılması istenen ve birçok çeşidi olduğu bilinen aşk büyüleridir. Aşk büyülerinin kendi içerisinde de bilindiği üzere oldukça farklı ve çokça çeşidi bulunmaktadır. Aşk büyüsü diğer büyülere kıyasla çok daha etkili ve güçlü olabilen büyü çeşididir. Etkili ve en hızlı aşk büyüsü yapan medyum hocalar büyünün bu şekilde etkili bir sonuç verebilmesi için havas ve ledün ilminden faydalanmaktadırlar.
Büyü yapılacağında en ama en çok dikkat edilmesi gereken konu ilim sahibi olan kişilerce büyünün yapılıyor olmasıdır. Yapılacak olan büyünün niyeti de önemlidir. Niyetine göre ve nasıl bir sonuç istenildiğine göre büyünün yapım şekli birtakım değişiklikler göstermektedir. Büyü yapımının belli ritüellerde yapılmasının sebebi yapılan niyetle alakalıdır. Aşk büyüsü yapılacağında buradaki niyetin karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmek olduğu kesinlikle bilinmelidir. Yapım aşamasına geçmeden önce mutlaka bu işlemi iyi yapabilecek bir uzman medyum hocanın bulunması şarttır.

Alanında uzmanımız tarafından yapılan büyü ve çeşitleri için sizde sitemizden faydalanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların cevabını bizden alabilirsiniz. Yapmanız gereken whatsapp canlı destek hattından veya iletişim hattından bizlere ulaşmak yeterli olacaktır.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nedir tanımından önce aşk büyüsü bizleri yaptırmaya iten duyguyu açıklamak yani öncelikle aşkı açıklamak daha doğru olacaktır. İnsan yaratılışı gereği sevmeye ve sevilmeye muhtaçtır. Sevgi beslemeyen hep sevilmeyen bir insan aynı meyvesi olmayan bir ağaç gibidir hatta belki de yaprakları bile olmayabilir. O denli çıplak o denli yalnız. İnsanlar için amaçsız bir yaşam olur aşksız bir yaşam. Doğamız gereği sevgiye doğuştan bir ihtiyaç duyarız. Sevmekte sevilmek de yaşamın olmazsa olmazlarıdır. Aşk dediğimiz duygu insan ruhunu besleyen ve onu ayakta tutan en büyük manevi duygulardan biridir. Aşk olmadan insan tamamen maddiyata sıkışıp kalır. Tüm bunlar dahilinde aşk büyüleri ortaya çıkmıştır. Tarihe baktığımızda bile kocaman imparatorlukların bir aşk uğruna yıkılabileceği düşünülürse, aşk gerçekten olmazsa olmazdır. Aşk büyüsü dediğimiz şey ise kişinin sevdiğini manevi boyutlarda bir etkileme biçimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyüye başvuran kişi, sevdiği kişinin onu sevmesini ve hayatına onu almasını ister. Aşk büyüsü ise medyumlar tarafından yapılan ve insanın mutlu olmasını sağlayan önemli büyülerden bir tanesidir.
Aşk büyüsü eski zamanlardan beri devam eden sevenlerin kavuşması ve birbirine bağlanması için yapılan manevi uygulamalardır. Dünyanın dört bir yanında yüzyıllar boyunca yapılan bir işlem olup hala da yapılmaya devam edilmektedir. Havas ve ledün ilimlerinin en çok bilinen ruhani uygulamalarından olup aynı zamanda en çok yapılan uygulamalarındandır. Aşk büyülerinin çok fazla çeşitleri mevcuttur. En etkili aşk büyüsünü ise yapabilmek adına manevi alanda tecrübeli hocalar-medyumlar devreye girmelidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunu soruyor ve cevabını merak ediyorsanız öncelikle büyünün hangi yönde yapılacak bir büyü olduğu cevabının yanıtlanması gereklidir. Çünkü birçok başka madde de söz konusudur. Bunlar; en etkili aşk büyüsü, giden kişiyi geri getirme büyüsü, âşık olduğun kişiyi kendine tamamen bağlama büyüsü vb. gibi birçok alt başlıkta incelenmektedir. Aşk büyüsünü kim nasıl yapar diye sorulduğunda bu büyüler alanlarında uzman, Havas ya da Ledün ilimlerinde deneyimli kişiler olan medyumlar yapmaktadır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin çoğu aşk duygusunu platonik bir şekilde karşılık bulamadan yaşayanlardır.
Aşk büyüsü sadece medyumlar tarafından yapılabilen bir büyüdür. Yapılan büyünün etkili olunması isteniyorsa, mutlaka medyumlara başvurulması gerekmektedir. Aşk büyülerinin yapılış şekilleri şu şekildedir:

 • Önce vefk yazılır, sonra o vefk yakılır. Bu büyüye yakılarak yapılan aşk büyüleri denilmektedir. Uzman tecrübeli bir medyum tarafından yapılırsa ancak o zaman etkili olur.
 • Yine vefk hazırlanarak yapılan ancak bu sefer yakılarak değil de onun yerine suya atılarak yapılan aşk büyüsü vardır. Yine uzman ve tecrübeli bir medyum tarafından yapılmalıdır.
 • Toprağa gömülerek aşk büyüleri vardır.
 • Hızlı etki veren aşk büyüleri de vardır. Bunlar genelde yiyeceğe ya da suya yapılır. Sevdiğiniz kişiye bu yiyeceği yedirmeli, içeceği içirmelisiniz.
 • Özel çamaşırlar kullanılarak yapılan aşk büyüleri de vardır. Bu yapılan büyü sevdiğiniz kişinin çamaşırları aracılığıyla gerçekleşmektedir.
 • Sevdiğiniz kişinin tırnakları, saç teli ya da herhangi bir beden parçası alınarak yapılan aşk büyüleri de vardır. Mutlaka ve kesin olarak bir medyum tarafından yapılması gereken büyü çeşitlerindendir.
 • Papaz büyüleri olarak bilinen büyü türleri de aşk büyüleri çeşitlerindendir. Buna ek olarak canbar büyüsü de aşk büyüsü alanında sayılmaktadır.

Aşk büyülerinin her birinin yapılışı birbirinden farklı olsa da sevdiğiniz kişi üzerinde verecekleri etki hemen hemen benzer ve birbirine yakındır.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Aşk büyüsü belirtileri anlaşılması için büyünün yapıldıktan sonra bir miktar zaman geçmesi gerekmektedir. Yeterli zaman geçtiğinde belirtilerin bariz bir şekilde ortaya çıkması gerekmektedir. Büyü yapılan kişi için aşk büyüsünün tutmuş olup olmadığını anlamak adına birtakım değişimleri gözlemlemelisiniz. Eğer bu değişimler sevdiğiniz kişide oluşmuş ise büyü tutmuştur. Bu değişimler ise şu şekildedir:

 • Aşk büyüsü etkisi altında olması gereken kişiler, büyü tutması halinde aşk büyüsünü yaptıran kişi için onun hakkında olumlu düşünceler beslemeye başlar.
 • Bu büyüyü yaptıran kişi için özlem duygusu beslerler. Geceleri rüyasında bu kişiyi görecekler ve gözlerinin önünde hep onu getireceklerdir.
 • Bir süre dikkat dağınıklığı yaşayacaklar ve konsantrasyon eksikliği hissedecektirler.
 • Aşk büyüsü etkisi altında olan kişi sevdiği kişiye tamamen bağlanarak sosyal hayattan kopmak isteyecektir, değişik duygular hissedecektir.
 • Genellikle bu büyü etkisinde olanlar sürekli ağlama etkisi altında olurlar.
 • Duygusal bir moda girerler ve değişik bir yaşam tarzı benimserler.
 • Burada sayılan tüm belirtileri yaşayan bir kişi için şunu demek mümkündür; bu kişi körkütük aşık olmuştur. Aşk büyüsü yapılan bu kişi aşk büyüsünü yaptıran kişiye karşı çok büyük bir aşk hissedecek ve geri kalan tüm hayatını onunla yaşamak isteyecektir.
 • Aşk büyüsü yapılan kişiler için belirtileri fark etmek kolaydır çünkü bu büyü kişilerin kalbine hitap etmektedir. Aşk büyü olarak bilindiği için aşk büyülerinde herhangi bir şeytani varlıktan faydalanılmaz. Bundan ötürü bu büyü güzel durumlara sebebiyet verecektir. İki kişi arasında muhabbet sağlatan büyü bunlardan biridir. Kişiler arasındaki iletişimin güçlenmesini sağlayacak büyü çeşididir. Bireyler bu büyü ile aralarından su sızma bir hale gelirler. Kara büyülerde yani şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılan büyülerde durum böyle değildir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Yukarıda da bahsedildiği üzere aşk büyülerinin birçok yapılış şekli vardır. Fakat sonuç bakımından birbirine oldukça benzerdirler. Durum böyleyken akıllara ‘’En etkili aşk büyüsü diye bir büyü çeşidi var mıdır?’’ sorusu gelebilir. Cevap ise evet, elbette vardır. Aşk büyüsü çeşitleri sonuç olarak birbirine benzer olsalar da etki olarak çok etkili olanlar ve normal etkili olanlar olmak üzere ikiye ayrılırlar.
Neredeyse insanlık tarihi kadar eski olan büyüler, yüzyıllardır insanoğlunun isteklerine kavuşması sebebiyle kullanılmıştır. Büyü evreni denilen evren kendi içinde birçok gizem barındırsa da günümüzde halen aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Büyüleri üç ana kategoriye ayırmak mümkündür: Kara büyüler, beyaz büyüler ve kızıl büyüler. Kara büyüler uzak durulması gereken ve kötü amaçlarla yapılan büyü çeşididir. Kötü niyetlerin yapılması istenen büyüdür. Beyaz büyüler iyi niyetlerin yapılması istenen büyü çeşididir. Aşk büyüsü beyaz büyülerden biridir. Kızıl büyüler ise tam olarak her iki büyü türünün de ortasında kalan büyü çeşididir. Kızıl büyüler iyi niyetlerle yapılırlar fakat başkalarının iradesine etki eden büyü çeşididir.
Aşk büyülerine dönecek olursak öncelikle aşk büyüleri tarihin tozlu sayfalarında her dönem yerini alan bir manevi uygulama olmuştur. Çünkü ilgi görmek, sevmek sevilmek her canlı için çok özel ve güzel duygulardır. İnsanlar da tıpkı diğer canlılar gibi kendi cinslerinden hoşlanırlar. Haliyle birine karşı sevgi duyan insan karşısındaki kişiden de ilgi ve sevgi görmek ister. İlgi görmeyi beklediği kişiden aynı düzeyde ilgi ve sevgi gelmediğinde, kişi hem psikolojik olarak hem de sosyolojik olarak birçok sorun yaşamaya başlar. Aşk büyüsü ise kişinin kendini bu hislerden, bu duygulardan kurtarabilmesi için gizemli bir tılsımdır. Aşağıda bu aşk büyülerinin çeşitleri ve hangisinin daha etkili olup olmadığını göreceksiniz.
Papaz Büyüsü: İlk olarak bu büyüyle başlıyoruz ve bu büyü hakkında bilinen bir yanlışı düzelterek başlıyoruz. Bu büyüyü papazlar yapmıyor. Bu ismi almasındaki sebep: tarihteki yerinden ötürü kaynaklanır. Bir kişinin aklına girme büyüsüne ‘’Papaz Büyüsü’’ denilmektedir. Büyü yapıldıktan sonra etkileri yavaş kendini gösterir. Fakat büyü etkisini göstermeye başladığı anda büyü yapılan kişi büyüyü yapan kişiden başka kimseyi düşünemez hale gelir. Bu büyü sayesinde büyü yaptığınız kişinin aklı ve kalbi tamamen sizde olmuş olur.
Vefk Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüleri: Vefk yazmak; bilgi birikimi, ilim, irfan ve bilim bilme gerektirmektedir. Bu büyüyü yapan medyum ancak bu alanlarda ilerlemiş ise vefk kullanarak büyü yapabilir. Vefk ne demek diyecek olursak en genel tabiriyle vefk tesirli dualar olarak bilinmektedirler. İster toprağa gömülsün ister yakılsın her türlü hali de oldukça büyük etkiye sahiptir. En çok tercih edilen büyü türlerindendir. Vefk yapmayı bilmeyen kişiler asla bu büyüyü yapmaya çalışmasınlar aksi takdirde tehlikeli olabilir.

Aşk büyüsünün diğer çeşitleri:

 • Bağlama sağlatan aşk büyüleri
 • Karabiber ile yapılan büyü
 • Mum ile yapılan büyü
 • İp ile yapılan büyü
 • Suya okunan büyü
 • Saç ile yapılan büyü
 • Biber ile yapılan büyü
 • Muhabbet sağlatan aşk büyüsü
 • Fotoğraf ile yapılan büyü
 • Şeker ile yapılan büyü
 • Su kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Nohut kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Kaşık kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Adet kanı ile yapılan büyü

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü nasıl bozulur ya da bu büyüyü bozmak mümkün mü diyorsanız cevap evet fakat yapılacaklara dikkat etmek gerekmektedir. Büyüleri yaptırmak gibi bozdurmak için de mutlaka bir medyumdan destek almak gerekmektedir.
Aşk büyüleri çoğu zaman iyi niyetle yapılır fakat bazense kötü niyetle yapılan çeşitleri de karşımıza çıkabilmektedir. Bu tarz kötü niyetle yapılan aşk büyüleri, birbiriyle aşk yaşayan çiftlerin arasını bozup çiftteki bir kişiyi başkasına aşık etmek suretiyle yapılanlar şeklinde saymamız mümkündür. Kötü niyetle yapılan bu tarz büyüleri iyi niyetle yapılan büyülere göre bozmak elbette ki daha zor bir işlemdir. Ancak alanında uzmanlaşmış medyumlar için üstesinden gelinebilecek zorluktadır.
Aşk büyüsü bozdurma işlemi yapılmadan önce ilk yapılması gereken şey bir büyü olup olmadığıdır. Yani kişinin üzerinde gerçekten bir aşk büyüsü var mı yok mu kesin olarak bilinmelidir. Kişinin üzerinde hangi büyünün olduğunu ya da olmadığını da ancak ve ancak medyum-hocalar anlayabilirler. Diğer bireyler sadece belirli tahminler yürütebilir bunun kesin kararını verebilecek kişidir medyum-hocalardır.
Büyülerin bozulmasını isteyen kişilerin ne yazık ki medyumlara başvurmaktan başka herhangi bir çareleri yoktur. Evde kendi imkanları ile büyü bozma işlemini gerçekleştirmeleri oldukça zordur. Tüm püf noktalara ve detaylara hâkim olunsa bile başarılı sonuç alınması pek olası değildir. Havas ilmini bilen ve aynı zamanda gizli ilimler konusunda da bilgi sahibi olan, bu konularda uzmanlaşmış medyumlar çok kolay bir işlem olmakla beraber sıradan kişiler için denenmemesi gereken bir konudur.
Aşk büyüsü nasıl bozulur sorusuna kesin ve net bir cevap almak istiyorsanız yapmanız gereken şey bir medyum ile görüşmektir. Çünkü burada anlatılan şeyler her büyü gören kişide aynı olmayadabilir. Ayrıca aşk büyüsü yapan medyumun uzmanlığına göre de bu büyünün yapılış kuvveti değişir. Kuvveti değişen büyülerin de kuvvet güçlüğü ve zayıflığına göre bozumu kolaylaşır ya da zorlaşır. Bu ayrımın yapılabilmesi için medyum hocaların tecrübe ve bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.
Aşk büyüsü bozmada etkili olan yöntemlerin pek çoğu zorlayıcı ve dikkat edilmesi gereken yöntemlerdir. Her medyumun kendine has uyguladığı bir yöntem çeşidi mevcuttur. Halk arasında bilinen eski bir inanış olan sirkeli suyla büyüyü etkisiz hale getirme yöntemi ne yazık ki doğru değildir. Bu yöntem büyüyü etkisiz hale getirmez. Yalnızca çok kısa süreli bir rahatlama sağlayabilen bu yöntemdense bir medyuma ulaşmalı ve büyüden bu şekilde kurtulmayı denemelisiniz. Sirke yönteminin nasıl olduğundan biraz bahsetmek gerekirse; Öncelikle elma ya da üzüm sirkesinin bol bol su ile karışması gerekmekte. Bu su ile beraber de kendinizi yıkamanız veya duş almanız lazım. En son aşama olarak ise sirkeli su ile yapmış olduğunuz su ile duşunuzun son kısmında boy abdesti alarak bu yöntemi tamamlamış olursunuz.
Başka evde kendiniz deneyerek yapabileceğiniz yöntem çeşidi ise kaya tuzundan faydalanmaktır. Sirkenin kokusundan rahatsız olanlar için kaya tuzu yöntemi daha tercih edilesidir. Yine aynı sirkeyle yapmış olduğunuz karışım gibi bu sefer kaya tuzu kullanarak yapabilirsiniz. Tüm diğer sirkeli su karışımında olan aşamalar burada kaya tuzlu su karışımı için de geçerlidir. Bu yöntem de kesin çözüm sağlamadan, enerjisel olarak kısa süreli bir rahatlama sağlayan yöntem çeşididir.
Aşk günümüz çağının en büyük sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun nedeni ise günümüz evliliklerinin sorunsuz bir şekilde ilerleyememesidir. Durum böyle olunca da ayrılmalar, boşanmalar beraberinde gelir. Bu tarz ayrılık yaşamak istemeyenlerin de başvurduğu bir yöntem olarak aşk büyüleri karşımıza çıkmaktadır. Bir medyuma bu büyüyü yaptırmak istemeyip kendileri evde deneyip bu büyüyü yapmaya çalışanların büyüleri ne yazık ki tam istedikleri gibi olmayacaktır. Çünkü aşk büyüleri yapılması zor olan büyüler arasındadır. Bu büyüleri eğer büyüler hakkında belli bir bilgi, birikim ve yeteneğiniz yoksa evde yapmayı kesinlikle denememelisiniz. Mutlaka bir medyuma danışmalı ve yardım istemelisiniz. Bu durumda da işinde iyi, güvenilir, dolandırıcı veya sahtekâr olmayan medyum hocalar bulmak gerekmektedir. Bu konuda iyi araştırma yapmalısınız. Gerçekten işinin ehli, bu ilime tüm eforunu gösteren kişilerden birilerini bulmalısınız. Çünkü büyü işi ciddiye alınması gereken bir meseledir.

 

İster inanın ister inanmayın, sihir bu dünyanın her yerinde bulunabilir. İnsanlar arzularını yerine getirmek için genellikle sihirden yardım ister. Büyü yapanlara göre, sihir en çok talep edilen büyü türündeyken aşinadır: aşk büyüleri. Her yıl geçtikçe, daha fazla kişi kalbi kırılıyor ve karşılıksız sevgi taşıyor. Büyülü aşk büyülerinin her zaman popüler olmasının nedeni budur.

Her büyü, ilişkili bir konuyu ele almak için hazırlanmıştır; bu durumda, özgür aşk büyüleri, yeni bir sevgili çekmek, eski sevgiliyi geri getirmek veya partnerinizin sizi daha çok sevmesini sağlamak gibi kalbin farklı sorunlarını çözebilir.

Büyülü bir aşk büyüsü yapmak, kişinin hayatına gerçek aşkı çekmek için evrenin ve doğanın enerjileriyle çalışmak anlamına gelir. Güç aynı zamanda bir çiftin bağını güçlendirebilir ve onları birbirine yaklaştırabilir. Cazibe, bağlama, kayıp sevgiliyi geri kazanma gibi birçok çeşit aşk büyüsü vardır.

Aşk için Çalışan En İyi 2 Büyü

Aşk büyüleri popüler ama ustalık isteyen bir konudur ve asla güçlerini küçümseme. Evde sihirli bir aşk büyüsü yapmayı planlıyorsanız, çok dikkatli olmalısınız. Her yerde olduğundan çok, yapılacak ilk önemli şey doğru büyüyü seçmektir.

Cazibe büyülerinin ve ezilme büyülerinin benzer olduğunu düşünebilirsiniz; ancak her ikisi de farklı sonuçlar ve farklı yan etkiler göstermektedir. Bunu aklınızda bulundurun ve kullanılacak aşk büyüsüne karar verirken asla hata yapmayın.

Medyumlar, etkiyi geri almak için bu büyüleri üst üste koymamanızı önerir; bunun yerine, eski aşk büyünüzü ortadan kaldırmak için tasarlanmış düzgün bir şekilde kurulmuş bir büyü arayın. İşte aşk için harika çalışan bazı sihirli büyüler;

Aşk Büyüleri

Cazibe Büyüleri

Cazibe büyüleri, başkalarının nasıl gördüğü veya düşündüğü ile başa çıkmak için kullanılan güçlü bir büyü dizisidir. İnsanlar genellikle arzularını farklı yönlerden (aşk, kariyer, refah ve zenginlik) yerine getirmek için cazibe büyüleri ister. Ancak çoğu vaka aşk etrafında döner.

Büyü yapma konusunda fazla bilginiz yoksa, çevrimiçi büyü yapanlardan profesyonel yardım istemeniz şiddetle tavsiye edilir. Aksi takdirde, büyü yanlış bir şekilde kullanıldığında geri tepebilir ve iyi sonuçlar vermeyebilir. Basit bir cazibe büyüsü arıyorsanız, aşağıdaki ‘bir sevgiliyi cezbetme’ büyüsünün talimatlarına bir göz atın.

 1. Bu ritüeli gerçekleştirmek için defne yapraklarına ve sönmekte olan bir ateşe ihtiyacınız var.
 2. Ayin hakkında, rahat bir yer bulun ve ölmekte olan ateşin önünde oturun. Yanan ateşe bakın, zihninizi sakinleştirin ve yalnızca aşk ilginizle ilgili düşüncelere odaklanın. Dizlerinizin arasına küçük bir sepet defne yaprağı koyun. Ateşe bakarken sepetten bir avuç yaprak alın; sonra onları ölmekte olan ateşe atın ve alevler içinde patlamalarını bekleyin.
 3. Bu arada, şu sözleri yüksek sesle söyleyin; “ Defne yaprakları ateşte yanıyor. Lütfen dileğimi evrene gönder ve o özel kişiyi hayatıma çek. ” son olarak, alevin sönmesini bekleyin ve yukarıdaki tüm adımları 3 kez tekrarlayın.

Evlilik Büyüleri

“Benimle evlenir misin” basit kelimeler gibi görünüyor; şaşırtıcı bir şekilde sihir yaratabilirler. Evlilik hayatınızda yardıma ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan tek şey evlilik büyüleridir. İki tür aşk büyüsü vardır: yemyeşil ve bağlılık. Evlilik büyüleri bağlılık büyülerinin bir dalıdır ve uzun süreli etkileri garanti eder. Eşinizi size sonsuza kadar sadık kılmak isteyenler için bu büyüyü kaçırmayın;

 1. İhtiyacınız olan tek malzeme kırmızı ipek bir kordon.
 2. Yatma vakti geldiğinde, kordonu yastığınızın altına koymalısınız. Siz ikinizin uyuduğu süre boyunca aynı noktada kalacaktır. Eşin derin bir uykuya dalmasını bekleyin ve yapılacak bir sonraki şey, kordonu çekip yedi düğüm bağlamaktır. O kabloyu özel bir alanda kendinize saklamayı unutmayın. Kırmızı kordon iyi korunduğu ve düğümlerden hiçbiri gevşemediği sürece sadakati sağlanır.
 3. Başkalarıyla tüm büyü yapma olayından bahsetmemelisiniz. Birine aşk büyüsü yaptığınızı ifşa ederseniz, güç azalacaktır. Bu konuyu bir sır olarak saklamak ve büyünün işe yaramasını sabırla beklemek daha iyidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir