Büyüler

Aşk Büyüsü İle Yeni Bir Sevgili Bulun

Aşk büyüsü yaparak yeni bir sevgili bulabilirsiniz. Büyü pratiği yapabilmek kesinlikle her büyü için 100 malzemeye ve araca sahip olmakla ilgili değildir, aslında 0 malzeme ve aletle bir büyü yapabilirsiniz. Büyü sizden gelir ve aletler, enerjinizi odaklamanıza ve büyülerinizin gücünü artırmanıza yardımcı olmak için oradadır.

Bugün paylaşmak istediğim aşk büyüsü gerçekten çok kolay. Bu kadar çok malzeme gerektirmez ve kendinizi evinizde büyülü eşya erişiminiz olmadan bulursanız, kesinlikle fazladan hiçbir şey yapmadan yapabilirsiniz.

Başlamadan Önce Bu Kolay Aşk Büyüsüyle İlgili Birkaç Not

 • Bir büyü harika bir çözüm gibi görünse de, hiçbir şeyin anında olmadığını ve havadan bir şey çıkaramayacağınızı unutmayın. Yeni aşkı bulmak için büyü yapabilirsiniz, ancak kendinizi bir şekilde oraya koymazsanız, biriyle tanışmak oldukça zor olacak! Büyü, istediğiniz şeyi tezahür ettirmek için enerji akışını artırmakla ilgilidir. Sürece yardımcı olmak için bazı adımlar atmadan yeni bir aşk yaratamazsınız. Bir tanışma sitesine üye olun, her zaman küçük bir kıvılcım hissettiğiniz o arkadaşınızla sohbet edin, beklenmedik bir yerde biriyle tanışma fikrine açık olun.
 • Daha önce bir büyü yapmadıysanız, aşk büyülerinin yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkındaki bu yazıyı okumayı düşünün.
 • Vazgeçme! Aşkı bulmak zorlu, kaygı uyandıran bir zaman olsa da çok güzel de olabilir! Karnınızda küçük bir kıvılcım yakan birini bulmak ne kadar harika? Daha heyecan verici bir şey var mı?
 • Bu büyünün ilk seferde işe yaramadığını düşünüyorsanız, tekrar deneyin! Büyüler her zaman hemen işe yaramaz, bazen sonuçları görene kadar tekrar tekrar yapmanız gerekir. Cesaretiniz kırılmasın, bu hepimizin başına gelir! Büyünün işe yarayacağına dair inancınız ne kadar güçlüyse, gerçekten işe yarama olasılığı o kadar artar.

Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü Malzemeleri

 • Bir parça boş kağıt.
 • Bir kalem (varsa kırmızı).
 • Bir zarf. Elinizde yoksa 2. kağıdı kullanın ve kendinizinkini yapın.
 • En sevdiğin koku. Bu bir parfüm, uçucu bir yağ, limon kabuğu rendesinden elde edilen yağın sıkılması, kokusunu sevdiğiniz her neyse olabilir ve sizin için iyi bir his uyandırır.
 • Kurutulmuş gül yaprakları. Onlara sahip değilseniz, asla korkmayın! Varsa diğer kuru çiçekleri de kullanabilirsiniz, lavanta da harika olur. Etrafta kurumuş yaprak yoksa gül yağı veya bir bitkiden başka bir uçucu yağı aşk için kullanabilirsin. Esansiyel yağınız yoksa, kakule gibi ortak bir mutfak baharatını veya başarısız olursa tarçın kullanabilirsiniz! Bir büyü için belirli bir içeriğiniz yoksa her zaman seçenekler vardır, bazen sadece yaratıcı olmanız gerekir.

Kolay Aşk Büyüsü Yöntemi

 1. Çalışmak için sessiz ve huzurlu bir yer bulun. İsterseniz en sevdiğiniz müziklerden bazılarını çalın. Kendinizi mutlu ve rahat bir ruh haline getirin.
 2. Oturun, gözlerinizi kapatın ve derin nefes alın.
 3. Gözlerini aç.
 4. Kağıdınızı alın ve kırmızı kaleminizi kullanarak aradığınız her şeyi aşık olarak yazın. Gerçekçi kalmaya çalışırken olabildiğince spesifik olun. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu büyü yeni aşk bulmak içindir, bu yüzden isim kullanmayın.
 5. Gözlerini kapat ve az önce yazdıkların üzerine meditasyon yap. Aşkta aradığınız şeyin tam olarak ne olduğunu hayal etmeye çalışın. Bunu zihninizin gözünde görün ve aradığınız duyguyu tutmaya çalışın.
 6. Bu duyguyu aklınızda tutarak gözlerinizi açın ve az önce yazdığınız dilekçeyi en sevdiğiniz kokuyla yıkayın.
 7. Yazdığınızı ikiye katlayın, sonra tekrar ikiye katlayın ve zarfınıza koyun.
 8. Çiçek yapraklarınızı alın ve nazikçe elinizde tutun. Sevginizi bulursanız mutluluğunuzu hayal edin. Bu mutluluğu parlak beyaz ışık olarak hayal edin ve bu ışığı ellerinizdeki içeriğe yönlendirin.
 9. Yazdığınız kağıt birlikte zarfın içine gül yapraklarını ve kullanıyorsanız tarçın serpiştirin, ardından zarfı kapatın.
 10. Kapalı zarfı öpün ve güvenli bir yere koyun.
 11. Yeni aşkınız kendini gösterdiğinde, yazdığınız kağıdın bulunduğu zarfı yakın ve külü yaşam alanınızdan uzaklaştırın.
 12. Yeni bir aşk veya sevgili bulmak istediğinizde bu büyüyü tekrarlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir