Büyüler

Aşk Büyülerini Kim Yapmalıdır?

Kavgalar farklı olabilir. Bazı kavgalar, yaptığımız bazı hatalar nedeniyle yanlış veya üzücü bir şey yapmaktan utanç duymamıza neden olurken, diğerleri bizi ifşa edilmiş bir ihanet veya haksız hakaret nedeniyle kalbimiz kırar. Eminiz hayatınızda kavga etmişsindir, bu yüzden birinin sonrasında ne kadar farklı duyguya sahip olabileceğini bilirsin. Ayrıca, bir kavgadan sonra telafi etmek için geleneksel bir yeniden birleşme aşk büyüsünü kullanmanın oldukça kolay olabileceğini anlayabileceğinizden eminiz.

Yeniden bir araya gelen aşk büyüleri, insanların birbirlerini affetmeleri ve barışmaları için sihirli değnek değildir. Başarılı bir yeniden birleşme aşk büyüleri, bir medyumun sıkı çalışmasının sonucudur. Bunun yanı sıra, tüm profesyonel medyumlar için, çifte kavga ettikten sonra barışmaları için bir şans vermekle kalmayıp, uzun yıllar ilişkilerine barış getirmeleri de önemlidir. Birbirini seven iki kişi kavga etmeye başladığında, onları parçalamaya çalışan bir enerji hastalığı var demektir. Bu, aşağıdaki gibi birkaç nedenden dolayı olabilir;

  • Nazar – bir nedenden ötürü sizi kıskanan kötü biri tarafından size takılabilir;
  • Aile laneti – eğer biriniz asla mutlu bir aşk hayatına sahip olamayacağınız için lanetlenmişse sizi parçalamaya çalışır;
  • Zihin paraziti – negatif enerjilerinizle beslenmeniz için size acı çektirmesi gerekir;
  • Karmik düğümler – çözülmemiş kişisel sorunlar mutlu olmanıza izin vermez;
  • Çakra hastalıkları – arızalı çakralarınız bu kişiyi çekmek yerine sevdiğiniz kişiyi uzaklaştırır;
  • Hafif vücut bozuklukları – ince bedenleriniz partnerinizin size aşık olmasını sağlamak için çok zayıf olabilir;
  • Eklem enerji bozukluğu – partneriniz üzerinde olumsuz etkisi olan çok fazla negatif enerji biriktiriyorsunuz.

En kötüsü boşanmadır. Eşler arasındaki enerji bağı koptuğunda ve bir zamanlar birbirini seven bu iki kişi, birbirlerini bir daha görmek istemediklerini, çünkü ilişkileri yolunda gittiğini fark ettiklerinde olur. Boşanma kararları, hastalığın kazandığını ve bundan böyle tüm ilişkilerinin zayıf, stresli ve uzun süreli olmayacağını gösteriyor. Üzülmeyin. Kavga ne kadar kötü olursa olsun, barışmana yardımcı olacak bir sürü yeniden birleştirme aşk büyüsü vardır.

Aşk Büyüleri

Kendi Başına Yeniden Birleşme Aşk Büyüleri Yapmaya Değer Mi?

İlaç kullanmadan diş ağrısının nasıl giderileceğini internette okuduğunuza eminim, ama sanırım çok azınız gerçekten denedi. Diş ağrınız varsa diş hekiminize gitmek çok daha akıllıca ve çoğu insanın yaptığı da budur. Aynı zamanda, insanlar bazı yeniden bir araya gelen aşk büyüsü açıklamaları bulduklarında, ritüeli kendi başlarına yapmaya çalışırlar. Neden? Büyü sanattır. Uzmanlaşmak ve profesyonel bir medyum olmak doktor olmaktan çok daha uzun sürer. Ancak bazı nedenlerden dolayı insanlar bunun tersini düşünüyor. Sevdiklerinin fotoğrafının üzerine serpilen birkaç mum ve iksirin onu geri almaya yeteceğine inanıyorlar.

Evde yapılan yeniden birleşme aşklarının çoğu işe yaramaz. İstenilen sonucu ancak kavgadan kısa bir süre sonra ritüeli gerçekleştirirseniz ve ancak teknik size deneyimli bir medyum tarafından ayrıntılı olarak anlatılmışsa elde edebilirsiniz. Bu arada, ne kadar kötü olursa olsun kavgadan sonra telafi edebilmeniz için sitemizde bulunan aşk büyülerini nasıl yapacağınızı görebilirsiniz. Ancak, defalarca savaşmaya devam ederseniz, muhtemelen hastasınız ve profesyonel yardıma ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Aksi takdirde hastalığınız ilişkinizi ve mutluluğunuzu mahveder.

Çok uzun süredir ayrılmışsanız, sizin tarafınızdan yapılan basit aşk büyüleri sizi tekrar bir araya getirmeyecektir. Dahası, sizi tekrar bir araya getirmeyi daha da zorlaştıracaklar çünkü amatörce bit büyü eski partnerinizdeki enerji bağlarından geriye kalan her şeyi yok edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir