Büyüler

Aşk Büyülerinden Neden Korkuyoruz?

İnsanlar yeni şeylerden, daha önce hiç yaşamadıkları şeylerden korkarlar. Bu korku, binlerce yıldır hayatta kalmamızın anahtarı oldu. Günümüzde hayatımızda korkmamız gereken çok daha az şey var. Hayır, sevdiklerimizin sağlığı, işimiz, paramız vb. konusunda hala endişeliyiz. Yine de doğru yaklaşımla kişi korkusunu büyük ölçüde azaltabilir. Bununla birlikte, büyü hakkında düşünmek birçokları için hala korkutucu. Hatta bazı insanlar bu yüzden panik atak geçiriyor. Bu makalede, aşk büyülerinden korkmamızın temel nedenine korkunun insanları aşk büyüsü kullanıp kullanmamaya karar verirken neden ele geçirdiğini açıklamak istiyoruz.

Aşk Büyüsü Hakkında Bilgiler

1 – Kültür Kompleksleri. İnsanların büyüyü, hayatını ve kaderini değiştirmek için güvenilir ve etkili bir araç olarak görmesini engelleyen “batıl inançlar” olarak adlandırır. Bu nedenle birçok insan, büyüyü kullanan herkesin bunun bedelini mutluluklarıyla ve hatta akıl sağlığıyla ödeyeceğinden emindir. Bu batıl inanç, korku filmleri ya da masal yazarları gibi büyünün ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmeyenlerin çalışmalarının sonucudur.

2 – Yanlış Bilgi. Yüzlerce örnek var ama size sadece bir tane vereceğiz. İnsanların çoğu, medyumların kötülük yaptığını düşünür, onlara yaklaşan herkesi hasta eder ve hayatlarının her zamankinden daha da kötü olmasını sağlar. Aslında şamanlar ve büyücüler binlerce yıldır insanları korumakta, onları hastalıklara ve kötü seçimlere karşı savunmakta, gelecekteki hatalar ve sorunlar konusunda uyarmaktadırlar. Psikologlar ve doktorlar onları rakipleri olarak görüyorlar, bu yüzden onlar hakkında yanlış bilgiler yayıyorlar, onları cehaletle, kötü niyetle veya işe yaramazlıkla suçluyorlar.

aşk büyüsü

3 – Dinlilik. Kilise adamları da medyumlarla rekabet eder. En yakın kiliseye gidin ve orada sundukları hizmetlerin listesine bakın. Şifa, koruma, kader geliştirme gibi hizmetleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı şeyler medyumlar tarafından da vaat ediliyor. Ancak rahiplerin aksine, medyum hoca, çalışmalarının sonuçlarından tüm sorumluluğu taşır. Bir medyum hoca “Dua et” gibi bir şey söylediğini asla duymayacaksınız. Allahın yardım edilmeyi hak ettiğinizi düşünürse, hak edeceksiniz. Size, inanmayanlar da dahil olmak üzere tüm insanların yüksek güçler tarafından korunduğunu ve bakıldığını hatırlatmama izin verin. İnsanların aşk büyüleriyle birleşmesini istemeselerdi, büyü dünyamızda işe yaramazdı.

4 – Zihinsel Bozukluklar. Bildiğiniz gibi, temelsiz korkular, zihinsel bozuklukları olan insanlara özgüdür. Sağlıklı insanların farkına bile varmadığı şeylerden korkabilirler. Sihir bir istisna değildir. Büyü, akıl hastası ve duygusal açıdan dengesiz kişiler, büyü hakkında bir şeyler duyduklarında o kadar korkunç sonuçları hayal ederler ki, bir korku filmi bile onunla karşılaştırıldığında bir aile komedisi gibi görünür.

5 – Sosyal Kompleksler. Pek çok insan, bir aşk büyüsü yardımıyla mutluluğa ulaşmaya çalıştığı için alay edilmekten korkar ve alay edilir. Bunun onları aptal gibi göstereceğini düşünüyorlar. Bu korku o kadar güçlü ki, birçok insan aşkı bulmaya çalışmaktan vazgeçiyor. Arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratmak istemiyorlar. Gerçek şu ki bu büyük bir hatadır çünkü birçok insana aşkı bulma fırsatı verilirken, arkadaşlar gelip gidip gelir. Başkalarının beklentilerini karşılamaya çalıştığınızda, kendinizi kaybedersiniz, bu da asla gerçekten mutlu olamayacağınız anlamına gelir.

6 – Zaten Bir Aşk Büyüsünün Altındasın. Bir aşk büyüsü altında olup olmadığınızı anlamak çok kolaydır. Medyumun bedenlerinizi taramasını isteyin. Şüpheleriniz doğruysa, medyum sizi olmak istemediğiniz ilişkiden kurtaran aşk büyüsünü kaldıracaktır. Bundan sonra, size her zaman hayal ettiğiniz sevgiyi veren yeni bir aşk büyüsü yapacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir