Büyüler

Aşk Büyüleri Yapmanın İpuçları

Bu ipuçları, yeni başlayan tüm uygulayıcıların, geri tepeceğinden korkmadan bir büyü ritüelini başarılı bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir.

Aşk Büyüsüne Tamamen Güvenin

Aşk büyüleri işe yarar mı? Cevap Evet! Özgür aşk büyülerinizin düzgün çalışması için ilk önce, tıpkı gerçekten olduğu gibi aşk büyüsüne inanmaktır. Aslında göründüğü kadar kolay değil. Büyüne nasıl güvenebilirsin? İpucumuz, tüm enerjinizi çekirdek niyetinize yoğunlaştırmanız gerektiğidir. Örneğin, aşk ilginizi çekmek için bir aşk büyüsü yapmak istiyorsanız, uzun süreli bir ilişki oluşturmaya odaklanalım. Güçlü bir ruh hazırlayın ve hayatınızda çok sevgi kazanacaksınız.

Spesifik ve Açık Fikirli Olun

Açık fikirli değilseniz, büyü yapmamalısınız. Neden? Büyücülük veya büyü yapma pratiğinde, ilk kural, birini manipüle etmek veya iradesi dışında bir şeyler yapmaya zorlamak için büyüleri kullanmanıza izin verilmemesidir. Aşk söz konusu olduğunda, onları sevmediklerini seçmenin eşiğine getirmek yerine seçimlerine ve kararlarına saygı duymalısınız.

Büyülü sözler söylediğinizde, kişinin özel adını kullanmak yerine gelecekteki partnerinizin sahip olmasını istediğiniz ideal niteliklerden (şefkatli, nazik, özverili vb.) bahsetmek daha iyidir. Ayrıca, doğru sonuç için görselleştirme adımı sırasında olabildiğince spesifik olun.

aşk büyüleri

Aşk Büyüsünün Sınırlarını Bilin

Büyüler olumsuz bir şekilde kullanılamaz, unutmayın. Kara büyü ve lanetler var olsa da, karma her an size geri dönebileceği için bunları kullanırsanız asla iyi olmaz. Başkalarını kendi iradelerine karşı zorlamak veya evlilikleri bozmak gibi olumsuz bir şey yapmak için aşk büyülerinden veya benzeri herhangi bir şeyden yararlanmamalısınız.

Büyü yapmayı planlayanlar için, kendinize bunun yalnızca olumlu bir şekilde kullanılması gerektiğini önceden söyleyin. Saf niyetinizi ve pozitif enerjinizi evrene gönderdikten sonra, aşk büyünüz tezahür etmeye başlar başlamaz bir sevgi kutsaması bulacaksınız.

Ritüelleri Gerçekleştirmek İçin En İyi Zamanı Belirleyin

Profesyonel medyumlar, çoğu romantizm ve aşk ritüelinin Cuma günleri evrenin en aşırı gücünü emeceğini belirtiyor. Bunun nedeni, Cuma gününün hayırlı günün olmasıdır.

Bir aşk büyüsü yapmak için en iyi zamanı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer faktör de ay ifadesidir.

Aşk ritüelleri söz konusu olduğunda, arzu ettiğinizin yerine getirilmesi için yeni ay veya dolunay sırasında performans sergilemek isteyebilirsiniz. Niyetiniz muhtemelen gerçek olacak ve aşk büyüleri bu iki aşamanın etkisi altında iyi işliyor.

Aşk Büyüleri İşe Yarar Mı?

Herkes bu soruyu sorar ve dürüst olmak gerekirse size mutlak cevabı veremeyiz. Aşk büyülerinin işe yarayıp yaramaması birçok faktöre bağlıdır.

Mükemmel tezahür etmeleri için niyetinize odaklanmalı ve olumsuz düşüncelerden rahatsız olmamanıza izin vermemelisiniz. Sadece büyüleyiciye güvenemezsiniz; aslında, bir büyünün başarısı için inancınız, niyetiniz ve enerjiniz çok önemlidir. Etkili bir aşk büyüsünün aşağıdaki özelliklerine bir göz atın;

  • Açıkça ifade edilen niyetler
  • Yoğun zihinsel konsantrasyon
  • Fiziksel malzemeler ve araçlar

Genel olarak, büyüler kısa bir süre içinde çalışır, ancak bu her zaman olmaz. Aşk büyülerini kullanan birçok insanın anında sonuç istediğine inanıyorum; yine de, bu büyülerin etkileri göstermesi daha uzun sürebilir çünkü bunlar iki kişiyle ilgilenirler. Büyünüzü yapmayı bitirdikten sonra, isteyerek ilham verici adımlar atmak daha iyidir.

Aşk Büyüleri Geri Teper Mi?

Kesinlikle cevap evet! Düşündüğünüz kadar basit değil, bazı aşk büyüleri zor ve evde yapmak için karmaşıktır. Aşk ritüellerinde negatif enerji varsa, olumsuz yan etkiler ortaya çıkacaktır. Kötü amaçlar için aşk büyüleri yapın ve karma sizi üç kat daha kötü bir şekilde avlar.

Hayalinizdeki sevgilinizle ne kadar hevesli olmak isterseniz isteyin, niyetinizin olumsuzluk havası olmadığından emin olun. Ritüel doğru yapılırsa, büyünüzün gücü sizinle o özel kişi arasındaki bağı güçlendirebilir ve size karşı olan duygularını değiştirebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir