Büyüler

Aşk Büyüleri Rehberi

Yeni bir sevgili mi arıyorsunuz? İlişkinize hız vermek ister misiniz? Ya da belki sadece kırık bir kalbi iyileştirmek istiyorsun? Hepimiz zaman zaman biraz büyü kullanabiliriz ve belki de bazı güzel aşk büyüleri tam da ihtiyacın olan şeydir!

Tarih boyunca cadılar, büyücüler, tanrıçalar ve periler, birinin yüreğine şefkat çekmek veya dikkatlerini sonsuza dek uzaklaştırmak için aşk büyülerini kullandılar. Neyse ki, zaman geçtikçe, bugün size ve bana yardım etmek için onların bilgileri nesiller boyunca aktarıldı.

Yeni başlayanlar için mükemmel olan gerçekten çok kolay aşk büyüleri var, bu yüzden büyüye doğru yolculuğunuza başlamak için okumaya devam edin!

Aşk Büyüsü Nedir?

Peki büyü tam olarak nedir? Soğuk bir ormanda, en karanlık kış gecesinde hipnotize edici bir ayın altında söylenen sihirli bir büyü mü? Kaderlerini kazara sonsuza dek lanetleyebilecekleri sihirli kelimelerden oluşan bir koleksiyon mu?

Büyü hakkında harika olan şey, ne kadar kişisel olduğudur. Bu pek çok insan için çok farklı şeyler ifade ediyor ve evrendeki sihri pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Büyü tamamen niyetlerle ve kendi kişisel enerjinizi kanalize etmek ve dünyevi titreşimler ve ruhlarla bağlantı kurmakla ilgilidir. Sihir kullanırken yardım istemek için bir diyet seçebilir veya doğanın elementlerini veya enerjisini sormayı seçebilirsiniz. Gerçekten size kalmış ve ne hissettiğiniz doğru! Şu anda aşk hayatınızla ilgili sorun yaşıyorsanız, iyi seçilmiş bir aşk büyüsü aşağıdakiler için mucizeler yaratabilir;

  • Eski sevgilinle geri dön…
  • Yeni potansiyel ortakları kendinize çekin…
  • Ayrılığın üstesinden gelmek…
  • Birinin seni sevmesini sağla …
  • Zaten sahip olduğunuz sevgiyi güçlendirin …
  • İlişkinizi evlilik yolunda ilerletebilirsiniz!

Büyü Ne Zaman Tutmaz?

Yüce bir niyet olmaksızın sadece sözler söylemek bir büyü oluşturmaz. Bir büyüyü dikkatle, tamamen ayık, eylemlerinizin derinliğini tam olarak anlarsanız, o zaman evet bir büyü yapmışsınız demektir.

Alkolün etkisi altında dışarıda tuhaf bir gece ya da her ne yapıyorsan, bir aşk büyüsü yapmak sayılmaz! Duyularınızın farkında olmalı ve sorumluluk alabilmelisiniz. Büyüler ayrıca kimseye zarar vermekle ilgili olamaz. Dünya sizi dinlemeyecek ya da büyük ölçüde geri tepebilir. Büyü, evrenin enerjisini iyiliği meydana getirmek için kullanmakla ilgilidir.

Aşk Büyüleri Rehberi

Aşk Büyülerini Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir aşk büyüsü yapmadan önce, niyetinizin gerçek ve iyi olduğundan emin olmalısınız. Çünkü gerçekten evrendeki olayların gidişatını değiştirmeye çalışıyorsunuz. Bir büyü yaparken arzu ettiğiniz basit ve özlü bir sonuca sahip olmak da gerçekten önemlidir. Büyü çok belirsizse, evren niyetinin ne olduğunu anlamayabilir.

Birine aşk büyüsü yapmak için nihai hedefiniz nedir? Sonsuza dek onların emrinde olmalarını mı istiyorsun? Bir hizmetçiye veya hayat arkadaşına sahip olmak ister misin? Daha iyi bir yakınlık mı istiyorsunuz? Ya da, her iki kişide de kalıcı bağlılık duyguları olmadan, mümkün olan en iyi koşullarda bir ilişki bırakmak mı istiyorsunuz?

Etik ve manevi sonuçları düşünün ve birisinin size yapmak istediğiniz şeyi başka birine yaptığını hayal edin. Buna göre nasıl hissediyorsun? Sizi rahatsız ediyorsa, o zaman basitçe – daha fazla devam etmeyin! Kara büyü kullanmak istiyorsan, üç aşamalı dönüş yasasını göz önünde bulundur ve istediğin her şeyin sonunda üç kez başına geleceğini unutma.

Aşk Büyüsü Yapmanın En İyi Zamanı Nedir?

İstediğiniz zaman büyü yapabilirsiniz, ancak bazı anlar diğerlerinden daha etkili olabilir. Örneğin, ilişkinizin bir sonraki seviyeye geçmesini istiyorsanız, dolunay büyü yapmak için mükemmel bir zamandır. Bunun nedeni, aydan gelen enerjinin en dolu olmasıdır.

Bir ilişkiyi bitirmek istiyorsan, azalan ay evresinde aşk büyüleri yap. Yeni bir aşk mı diliyorsun? Eğer öyleyse, ağda aşaması aşk büyünüzü yapmak için en iyi andır. Büyüyen ay, büyüme ve bolluk enerjilerini ortaya çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir