Büyüler

Aşk Bağlama Büyüsü

Aşk bağlama büyüleri, onlarca yıldır ruhsal alemde güçlü bir araç olmuştur. Büyücü ve kadim büyü yapanlar tarafından kullanılır.

Genellikle kötü eylemlerle ilişkiyi bağlamak için kullanılırdı. Bu aşk bağlama büyüleri, çok güçlü olduğu kadar çeşitliliktir. Bu aşk bağlama büyüleri, potansiyel partnerinizin isteklerini ve onun arzusunu yalnızca size çekme kablosudur. Belki de bir düşmanın varsa sana zarar veriyor gibi görünüyor. Bir sonraki hareketlerini önlemek için de bu büyüyü kullanabilirsiniz. İlişkinizin bu kötü zamanlarında daha fazla desteğe veya yardıma ihtiyacınız olursa. İlişkilerinizi güçlü ve zorlu sulardan uzak tutma isteğiniz. Aşk bağlama büyüleri size ve ilişkinize aradığınız sebatı verebilir.

Aşk bağlama büyüleriyle, siz ve eşiniz, belki kocanız veya karınız arasında sabit bir bağlantı kuracaksınız. Bu güçlü bağlanma büyüleri çiftler için etkili bir şekilde çalışır ve ömür boyu etkilere sahiptir, bu yüzden onları düzeltmeniz gerekir. Bu tutku büyülerini kumaşı, resmi, elbiseleri ve sevdiğiniz ve büyü yapmak istediğiniz kişiyle ilişkili diğer durumları kullanarak yapmanın bazı yolları vardır.

Bağlama Büyüleri

Burada aşk bağlama büyüleri ruh arkadaşlarıyla sevgiyi hızlandırabilir. Bu büyüler, siz ve eşiniz arasında eşit tutku yaratabilir.  Kişiye kişisel ve kalıcı olarak sahip olmak daha iyidir. Aşk bağlama büyülerime sahip olduğunuzda, ayrılık veya ilişkideki herhangi bir birlik hakkında bilgi edinmenizin bir yolu yoktur.

Büyüler hızlıdır ve aşk dünyasında istediğiniz yere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Çoğu insan zamanın zor ve sevginin zayıf olduğuna inanır, ama aslında tam tersi. Zaman ipte asılıdır ve tutku dünyayı bir arada taşır.

aşk bağlama

Fotoğrafla Aşk Bağlama Büyüleri

Resimlerle birlikte bu aşk bağlama büyüleri, iki kişiyi bir daha asla ayrılmayacak şekilde birbirine bağlamaya yardımcı olur. Özgür aşk bağlama büyüleriyle, sürekli onlarla birlikte yaşama tutkusunu yaşayacaksınız.

Gerçek aşk bağlama büyüleri, bir kişinin belirli bir kişiyi hedef almak için alabileceği, zihnini ve ruhunu koruyabileceği ve kişinin istediği her şeyi yapmasını sağlayabileceği koruma büyüleridir. Çiftler için bu aşk bağlama büyüleri, şefkat veya tutku nesnesinde bir güvenlik kalkanı oluşturur. Koruma, doğru güçlerin bu iki kişi arasındaki bağlantıyı engellemesine yardımcı olur.

Saç, isim veya imge içeren güçlü aşk bağlama büyüsü, yerleşik tutkuyu bağlar ve bağlantının kopmasını önler. Gerçekten işe yarayan Bağlayıcı sevgi diline sahip olmanızı tavsiye ediyoruz, ancak güçlü bir aşk bağlantısının olduğu durumda. Bu sadece, bireyin hayatınızın aşkı olduğuna ikna olmadığınız ve son nefese kadar kalmanız gerektiği anlamına gelir. Kayıp aşıkları birbirine bağlamak için kayıp aşk büyülerini kullanarak kayıp aşkı geri getirin ve hatta sorunlu evlilikleri düzeltir.

Sevdiğiniz Kişiye Büyü Yapmak

Her zaman hatırlayın, daha etkili olması için yeni ay sırasında yapılması gerekir, direniş için şu kelimeleri söyleyebilirsiniz (bu resmi, beni ve sevgili [adımı] bana bağlayacak bir aşk bölümüne dönüştürüyorum).

İkincisi, üç beyaz mum kullanmanız gerekir, bir mum sağ tarafa, diğeri sol tarafa yerleştirilir. Sonra üçüncü mumu önünüze yerleştirirsiniz ve böylece onları üçgen bir şekilde yerleştirirsiniz. Bunu yaptıktan sonra dikkatlice bu mumların ortasına gidin ve eşinizin özel eşyalarını tutarken büyü yapmaya başlayın, bunlar saç, bez, resim veya istediğiniz herhangi bir şey olabilir. Tüm ritüeli tamamladıktan sonra, büyüyü devam ettirmek için mumları kırılmamaları için güvenli bir şekilde saklamalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir