Büyüler

Aşk Bağlama Büyüleri

Bugün sizlere aşk bağlama büyülerinden bahsedeceğiz. Aşk bağlama büyülerinin etkinliğini belirleyen birçok faktör vardır.

Aşk için bağlayıcı büyülerinizin istenen sonuçları vermesini sağlayan bir başka faktör de ritüel seçiminizdir. Birkaç aşk bağlama büyüsünde medyumlar ustalaşırlar ve sonuçları düşünmeden tüm müşterileri için bunları yaparlar. Büyünün etkili olduğu kanıtlanırsa, müşteri kendini şanslı sayabilir. Değilse, medyumu rahatsız etmez. Müşterilerinin parasını alıyor ve gerisini umursamaz.

Aşk için başarılı bir bağlama büyüleri sağlayan faktörler arasında aşk büyüsünü yapmadan önce hızlı olmanız gerektiğidir. Sağlığınız iyiyse oruç tutmak sizin için sorun olmaz. Aşk bağlama büyüleri yapmadan önce neler yapmanıza izin verildiği ve neyi yapmanıza izin verilmediğine ve neden yapmanıza izin verilmediğine dair ayrıntılı talimatlar vereceğiz.

Aşk Bağlama Büyü Talimatları

Alkolden Kaçının! Alkollü içecekler yoğun bir enerji sıçramasını tetikler. Yine de alkol içmenin en kötü yanı bu değil. Herhangi bir miktarda alkol tükettikten sonra, çakralarınız geceleri çiçeklerin yaptığı gibi kapanacağından, sizi başka bir kişinin enerjilerine bağlamanızı imkansız hale getireceğinden, aşk için bağlayıcı büyüleri başarılı bir şekilde yapamazsınız.

İlaçlardan Kaçının! Bu kuralın istisnası olamaz. İlaçların enerji tükenmesine yol açmadığı kanıtlanmıştır. Aksine, bazıları bilincinizi dengelerken enerjilerinizi temizleyebilir ve güçlendirebilir. Bununla birlikte, ilaçların büyük bir dezavantajı vardır. Sizi paralel bir dünyaya götürebilirler ve aşk büyüsü sevdiğiniz kişiyi değil, bu paralel dünyada yaşayan varlıklardan birini size bağlayabilir. Böyle bir varlığa bağlanmak, bir enerji avcısı veya vampir olduğu ortaya çıkabileceği için çok tehlikeli olabilir.

Sağlıksız Gıdalardan Sakının! Kızartılmış, yağlı ve pişmiş gıdalardan kaçının. Dışarıda yemek yemeyin (fast food restoranlarına da gitmeyin). Bu tür yiyecekleri yediğinizde, enerjiniz midenizde yoğunlaşır.

En Az Yedi Gün Olarak Oruç Tutun! Yedi günden az oruç tutmanın bir anlamı yoktur. Enerjinizi dengelemek için yedi gün veya daha fazla oruç tutmanız gerekir. Bu, medyumun sevgi bağlayıcı büyülerinden herhangi birini performansımın üstüne, sizi ve aşk büyüsünün nesnesini bir kez ve sonsuza kadar bir araya getirmesine izin verecektir.

Dinlenme Gereklidir! Oruç tutarken yeterince uyuduğunuzdan emin olun. Ne kadar iyi dinlenirseniz, o kadar fazla enerji biriktirirsiniz. Ne kadar çok enerji biriktirirseniz, aşk büyüm o kadar güçlü olur.

Sebze, Meyve Ve Tahıl Gıdalarını Unutmayın! Kaliteli bir ritüel gerçekleştirmek için daha fazla tahıl (geleneksel yöntemlerle pişirilmiş) ve bol miktarda sebze ve meyve yiyin. Erkekler karabuğday ve sebzeleri, tercihen kök sebzeleri yemeli, kadınlar ise yulaf ezmesi ve meyve yemelidir.

Yapabilirseniz Tüm Gıdalardan Kaçının! Aşk büyüsünü yapmadan önce üç gün hiçbir şey yemeyin. Çay, meyve suları ve balla kaynatılmış su içmenize izin verilir. Mide asidi veya mide ülseri fazlalığınız varsa, yiyeceklerden uzak durarak 1,5 – 2 litre ılık yüksek yağlı krema şekerli içirin. Öncelikle bu, midenizle ilgili problemler için açlığınızı çekmemenizi sağlayacaktır. İkincisi, bu mide sağlığınızı büyük ölçüde iyileştirecek ve sonrasında çok daha iyi hissedeceksiniz.

Cinsel İlişki Yasak! Partneriniz aşk için bağlayıcı büyüler yapacağınız kişi değilse, seksten kaçının. Aşk büyünüzün nesnesini ne kadar çok aldatırsanız, büyüyü başarılı bir şekilde yapmak o kadar zor olacaktır. Nadir durumlarda, imkansız olduğu ortaya çıkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir