Büyüler

Aşık Etme Büyüsü

Birçok kişinin de bildiği gibi büyülerde, insanların hayatlarında elde edemediği neticeleri kısa bir zaman içerisinde elde edebilmeleri için kullanılan son derece kuvvetli işlemlerden birisidir. Tamamen iyi niyetlerle yapılan büyüler, manevi enerjilerinizi harekete geçirerek arzu edilen her şeyi onlara sağlayabilmektedir. Bu zamana kadar birçok kişi tarafından yapılan büyüler arasında yer alan aşık etme büyüsü kişilerin sevdikleri ile bir araya gelmeleri ve hayallerindeki sevgiyi yaşamaları için tercih ettikleri bir büyü çeşididir. Aşık etme büyüsü kaç günde olur, bu büyü nohutla mı yapılır, tarifi nedir ve aşık etme büyüsü nasıl bozulur gibi aklınıza gelen birçok sorularınıza cevap bulmaya çalışacağız.

aşık etme büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü son dönemlerin en popüler büyüsü olup birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Bu  büyü son derece zor bir büyü çeşidi olduğundan dolayı yeterli deneyime sahip olan güvenilir medyumlar tarafından yapılmalıdır. Eğer yanlış adımlar atarsanız sıkıntılı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden aşk büyüsünü, bu konuda tecrübe sahibi olan kişiler tarafından yapılması halinde ise etkilerini çok kısa bir zaman içerisinde görmeye başlayabilirsiniz. Aşk Büyüsü İle Sevdiğinizi Kendinize Bağlayabilirsiniz

Aşk Büyüsü İle Sevdiğinizi Kendinize Bağlayabilirsiniz

Aşk büyüsü yapmak isteyenlerin aklındaki en önemli sorulardan bir tanesi aşk büyüsü yaptırdığımızda hoşlandığımız kişiyi kendimize bağlayabilir miyiz, sorusudur. Aşk büyüsü yapan kişiler kısa zaman da yapılan büyünün tesiri ile sevdiklerinin kendilerine fazlasıyla bağlandıklarını görebilirler. Aşk büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye farklı bir gözle bakmaya başlar ve ona karşı farklı duygulara sahip olur.

Kadın için yapılan aşk büyüsü ile erkek için yapılan aşk büyüsü farklı şekillerde yapılırsa bu büyü belirli bir zaman için geçerli olur. Bu aşk büyüsü ile sevdiğiniz, hoşlandığınız veya ilgi duyduğunuz kişiyi kısa süreli olarak kendinize bağlayabilir sonrasında tekrar bu büyüyü yapmalısınız. Aşk büyüsü sonrasında sevdiğiniz kişinin size bağlı bir şekilde kalabilmesi için aranızdaki muhabbeti artırmak ve sevginizi kuvvetlendirmelisiniz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternette aşık etme büyüsü olarak kullanılan birbirinden farklı birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Ancak evde yapılan aşk büyüleri, diğerler büyülere  göre daha kısıtlıdır. Bu nedenle evde yapılabilen en etkili aşık etme büyüsünü öğrenmek isteyen kişilere mum ve nohut büyülerinden bahsedilebilir.

Aşık Etme Büyüsü Tarifi

Fazlasıyla tesirli bir büyü çeşidi olarak bilinen nohutlu aşık etme büyüsü ihlas süresi ve 41 adet nohut ile gerçekleştirilmektedir. Bu büyüye başlarken 41 adet nohut alınmakta ve üzerlerine ihlas suresi eksiksiz şekilde okunmaktadır. Sonra nohutlar tek tek yakılmaktadır. Bu büyüye göre nohutların tamamının yakıldıktan sonra düşündüğünüz kişi büyüyü yapan kişiye karşı güçlü hisler beslemeye başlayacaktır. Yaklaşık  3 hafta içerisinde de büyü yaptığınız kişi size tamamen yönelmiş olacaktır.

Aşık etme büyüsünün bir diğer büyü çeşidi olan mum büyüsüdür. Bu büyüde de yine nohut büyüsüne aynı şekilde evde rahatlıkla yapabilirisiniz. Mum büyüsünde öncelikle orta boy bir mum alın. Bu mumun üzerine hem büyüyü yapan kişinin ismi hem de hilal işareti ile birlikte büyüyü yapmak istediğiniz kişinin ismi yazılmalı ve son olarak da bir güneş çizmelisiniz. Sonra üzerine isim yazılan mum tamamen yakılmalı ve en önemlisi eriyene kadar beklenmelisiniz. Söylentilere göre mumun eridiği zamanda büyüyü yapan kişi ile büyülenen kişi birbirine tamamen karışmaya başlayacaktır. Mumu tamamen erittikten sonra büyüyü yapan kişi niyetini söylecek ve son olarak da eriyen mum kalıntılarını kimsenin görmediği bir yere saklamalıdır. Mum büyüsünün tesiri ise yaklaşık 2 hafta içerisinde ortaya çıkacağı bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir