Büyüler

Anında Aşk Büyüsünün Etkisiz Olmasının Nedenleri

Tecrübeli bir medyum uzmanı olarak, kendi başınıza yaptığınız bir anında aşk büyüsü neden hiç yardımcı olmayacağına dair yüzlerce neden olabilir. Ne yazık ki yazılarımızın uzunluğu sınırlı, bu yüzden sadece birkaç tanesini listeledik. Yine de, sizi bu tür bir sihri kendi kendinize uygulamamaya ikna etmenin yeterli olacağından eminiz.

Anında Aşk Büyüsünün Etkisiz Olmasının En Önemli Nedenleri

 1. Büyü büyüleri yapıldığında büyük miktarda enerji açığa çıkar. Gerçek medyumlar, kendilerini buna hazırlamak için yıllardır egzersiz yapıyor: nasıl enerji biriktireceklerini, tasarruf edeceklerini ve konsantre olacaklarını öğreniyorlar. Sıradan insanlar için, bu tür enerji sıçramaları her zaman bir felakettir, çünkü bunların yol açtığı şey budur;
 • Düşük enerji seviyeleri koruma alanınızı zayıflatır;
 • Çakralarınız birkaç aya kadar tamamen yenilenir;
 • Enerjinizle birlikte, içsel gücünüzü ve dayanıklılığınızı serbest bırakırsınız;
 • Düşük enerji seviyeleri özgüveninizi düşürür;
 • Aşk hayatınızı ve kariyerinizi etkileyen sıkıcı hale gelirsiniz;
 • Yaratıcılığınızı kaybedersiniz;
 • İki kat fazla uyumalısın;
 • Sinir sisteminizin savunma mekanizmalarını etkiler.

anında aşk büyüsü

 1. Arızalı savunma mekanizmalarınız nedeniyle, zihin parazitleri bedenlerinize erişir. Bu nedenle, vücut bozuklukları, fiziksel hastalıklar ve sinir sistemi bozuklukları genellikle düşük vasıflı büyü uygulayıcıları tarafından yapılan anlık aşk büyülerinden kaynaklanır. Her zaman kolaylıkla uzaklaştırdığınız şey, düşük enerji seviyeleriniz ve arızalı savunma mekanizmalarınız nedeniyle tam kontrolünüzü ele geçiren güçlü bir düşmana dönüşür.
 2. Kural olarak, mevcut akıl hastalıklarınızı ağırlaştırır. Yanlış yapılan bir büyü veya kendi sorunlarınızdan kaynaklanan zihin parazitlerinden kaynaklanabilirler. Enerji sıçramasından önce onları fark edemezsiniz ve onlara fazla dikkat etmezsiniz. Kesintiden sonra hızla ilerler ve o kadar şiddetlenir ki bazen hastaların profesyonel psikoterapötik tedaviye ihtiyacı vardır, hatta bir akıl hastanesinde yatmaya bile ihtiyaç duyarlar.
 3. Enerjilerinizin sınırlarında kış uykusuna yatmakta olan Hexes çakralarınıza giriyor. Artık onlara karşı korunmuyorsunuz, unuttunuz mu? Böceklerin ışığa çekilmesi gibi büyüler sizi çeker. Sağlıklı enerjiye sahip insanlar bu tür rahatsızlıklara neredeyse bağışıktır. Ancak anında bir aşk büyüsü yapma girişiminiz sizi hasta etti ve mümkün olan en kısa sürede profesyonel yardıma ihtiyacınız var.
 4. Fiziksel hastalıklar da ağırlaşır. Hiç duymadığınız hastalıkları geliştiriyorsunuz. Tıkalı burnunuz bir zatürre belirtisine dönüşür, küçük bir yaralanma kemik kırılmasına neden olur ve her zaman bazı haplarla tedavi ettiğiniz bir hastalık kansere dönüşür. Ve bunların hepsi, kendi başınıza anında aşk büyüleri yapma girişiminizin sonuçları!
 5. Büyü ayarları bozar ve gizli ahlaksızlıklarınız zihninize hakim olur. Cuma akşamı bir içki içmeyi sevdin mi? Şimdi alkol bağımlısı oluyorsunuz. Seksi sevdin mi şimdi ona takıntılısın. Sinirli miydin? Şimdi saldırgan ve şiddetlisin. Bozulma o kadar kötü ki, farklı bir insan oluyorsunuz. Olduğunuz kişiden korkuyorsunuz ama bu konuda hiçbir şey yapamazsınız.
 6. Anında bir aşk büyüsünün tüm olumsuz etkileri acil tedavi gerektirir. Ancak, size her zaman beklediğiniz sonuçları vermez. Bazen ne yaparsan yap, o aşk büyüsünü yapmadan önce olduğun kişi olamazsın. Ek olarak, bu tür bir tedavi oldukça pahalıdır ve çok zaman alır.
 7. Karmanızı kötüleştirir. Bu arada, sihrin birçok din tarafından yasaklanmasının nedeni budur. Negatif karma etkileri şunları içerir:
 • İyi şans kaybı;
 • Doğal olarak iyileşme hakkının kaybı;
 • Size karşı artan düşmanlık;
 • Kayıplar (öğrenmeniz gereken karmik dersleriniz gibi);
 • Karmik ceza;
 • Başarıya ulaşmanıza yardımcı olan şeyin kaybı.
 1. Anında bir aşk büyüsü yapmaya yönelik birden fazla girişim, koruyucu meleğinizle olan bağlantınızı kesebilir. Çok sayıda negatif enerjiyi çekebilir ve koruyucu meleğinizle olan bağlantınızı kaybetmenize neden olabilir, böylece sesini bir daha asla duyamazsınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir