Büyüler

Anında Aşık Etme Büyüsü Yapmak

İnsanlar aşık olduklarında sağduyularını, olayları net bir şekilde görme yeteneklerini ve sabırlarını kaybederler. Tekrar sevilmeyi bekleyemezler. Sevdiklerinin sensiz yaşayamam dediğini duymak ve onu nazikçe öpmek isterler. Sonuç olarak, bugün birisinin size anında aşık etme büyüsü sağlayacak bir büyü olarak bilinen şeyi onlara vaat edebilecek birini aramaya başlarlar. İnsanlar medyumlara para vererek mucizelerin mümkün olabileceğine inanıyorlar ve büyü size birkaç gün içinde sevdiklerinizin sevgisini verebilir. Peki insanları hemen aşık eden bir büyü türü olup olmadığını öğrenelim.

Birinin size anında aşık etme büyüsü yapmak mümkündür. Bununla birlikte, bir fast food restoranında yemek yemek gibidir: Ödeme yaparsınız ve otuz saniye sonra yiyecekle birlikte tepsinizi alırsınız. Ama bu yemeği moleküler gastronomi restoranlarında servis edilen lezzetli yemeklerle karşılaştırabilir misiniz? Tüm romantik olanlardan özür dileriz ama aşk, tıpkı bu dünyadaki her şey gibi, belirli kriterlerle değerlendirilebilir. Farklı aşk türlerini karşılaştıralım ve “Seni seviyorum” diyen bir kişiyi düşünelim çünkü o;

  • Seninle uyumak istiyor
  • İyi bir seçim olduğunu düşünüyor;
  • Yalnızdır ve seninle olmanın yalnızlığına son vereceğini umar;
  • Seni seviyor ve sensiz hayatını hayal edemiyor.

Öyleyse aşk farklı kalitede olabilir mi, olmayabilir mi? Gerçek aşk var ve sevgi / cinsel çekim var demek doğru mu? Bir medyum, gerçek aşkı nasıl yaratacağına karar vermekle başlar – bu kişinin tüm dünyadaki en iyi ve en çok arzu edilen ortak olarak görmesini sağlamak için aşk büyüsünün hedefini nasıl etkileyeceğini söyler.

Deneyimsiz medyumlar, ritüel gerçekleştirildiğinde sizde ve sevdiklerinizde mevcut olan enerjilerle çalışır. Bir çizme ve topuklu ayakkabıyı bir araya getirip, bir çift olduğunu söyleyip aynı anda giymek gibidir. Bunların aksine, deneyimli medyumlar iki kişiyi birbirleri için doğru hale getirmek için mümkün olan her şeyi yaparlar. Her şeyden önce, insanların birbirlerini çok uzun süre sevmesine izin veren uygun enerjiler olduğundan, bu onların enerjileri için geçerlidir.

anında aşık etme büyüsü

İşte medyumun aşk büyüsü yapma prosedürü: müşterinin ne istediğini anlamak; nasıl gerçekleştirileceğini bulmak; müşteriyi etkilemek; müşterinin sevdiği kişiyi etkilemek; enerjilerini birleştirmek; hiçbir şeyin onları yok etmeyeceğinden emin olmak; çıkmaya ve birbirlerini mutlu etmeye başlayana kadar beklemek. Bu nedenle, birinin size anında aşık olmasını sağlayacak büyü diye bir şey yoktur.

Kendine Anında Aşk Büyüleri Yapmak

Birinin size anında aşık olmasını sağlayacak bir büyü İnternet kullanıcıları arasında çok popülerdir. Aşk sabırsızdır. Birini sevmiş olmanın nasıl bir şey olduğunu bilirsin. Ancak bu büyü, sevdiğiniz kişinin sizi tekrar sevmesini sağlamanın çok kötü bir yoludur. Bundan daha kötüsü, sevdiklerinizi elinden tutmak, onu eve sürüklemek ve onu sizinle yaşamaya zorlamaktır. Bu kişi sizi sevmezse, özgür kalacak, bir adım geri çekilecek ve sizden uzak durmanızı isteyecektir.

Bu aşk büyüsünü kendinize yapmaya çalışırsanız, sevdikleriniz size karşı herhangi bir duygu geliştirmeden önce denge yasası devreye girecektir. Sonuç olarak, sevdiğiniz kişi sizden nefret etmeye başlayacaktır. Birisinin size anında aşık olması için bir büyü yapma girişiminizden önce, internette bulduğunuz, bu kişiyle bir şansınız vardı. Ne yazık ki, bu şans ritüelden sonra yok oluyor.

Birinin tüm biçimlerinde anında sana aşık olmasını sağlayacak büyüye neden karşı olduğumuzu şimdi anladınız mı? Bu tür büyüler buna değmez. İnsanları mutlu etmezler. İnsanlara sevgi vermezler. Gerçek aşkı istiyorsanız, ciddi ve karmaşık bir büyü ritüeli gereklidir. Bununla birlikte, sizi temin ederiz ki sonunda uzun ve mutlu bir romantik ilişki yaşayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir