Büyüler

Amasya Büyü Tufanı

Amasya Büyü Tufanı

Amasya Büyü Tufanı Yaratan Hoca

 

Medyumlar, zihinsel enerjilerini kullanma konusunda yetenekli kişileri ifade eden bir terimdir. Yetenekleri, belirli görevleri bir ücret karşılığında gerçekleştirmelerine izin verir. Bu görevler, danışmanlık veya araştırma gibi yalnızca düşünceyi içeren işlerin aksine, genellikle eylem gerektiren işleri içerir.

Son zamanlarda ilimizde medyumlara olan ihtiyacın arttığını görmekteyiz. İşimizi kimseye yaptıramadığımız için zihinsel enerjisini kullanma becerisine sahip, profesyonel tavırlı birini arıyoruz.

Aradığım kişi muhtemelen elleri iyi, çok ikna edici ve güvenilir ve makul bir zaman çerçevesinde görevleri tamamlayabiliyor.

İşinizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak için fazladan birkaç kişiye ihtiyacınız var, ancak yeterli zamanınız olmadığında kendinizi bir çıkmazda bulacaksınız.

Nasıl olduğunu bilirsiniz: Bir şeyi yapmaya çalıştığınızda ve tüm araçlara sahip değilseniz, kaynaklarınız yoksa, bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan paranız yoksa. Ancak bazen, bu durumlarda şanslısınız ve hayatınıza size yardım eden belirli bir kişi giriyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm araçlara veya kaynaklara sahip olmaları gerekmez, ancak ihtiyaç duyulanı elde etmenin bir yolunu bilirler. Biz buna orta insan diyoruz. Medyum kişiler, zihinsel enerjilerini ve iradelerini (sadece fiziksel enerjilerini değil) insanları etkilemek için kullanma yeteneği olan psi-kinezisi olan kişilerdir. Onları kişisel olarak tanımıyor olabilirsiniz, ancak onlarla daha önce iş yaptıysanız, herhangi bir şekilde başka birine yardım ettiler veya yardım ettilerse, onlar bir aracı olabilir.

Bizim durumumuzda, bu beceriyi fikirlerimizi ve ürünlerimizi İstanbul’da hayata geçirmemize yardımcı olması için kullanıyoruz. Bunu gerçekleştirebiliriz çünkü fikirlerimizin gerçekleşmesi için bize yeterli enerji ve irade (ve doğru miktarda sıkı çalışma) verildi. Sen de yapabilirsin!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir