Büyüler

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, genellikle kadınlar tarafından sevdiği erkeği kendine bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Eski çağlardan beri yapılmakta olan çok etkili büyülerden birisidir. Hatta erkeğin birlikte olduğu kişiden ayrılmasına etki gösterebilen bir büyü olarak da bilinir. Eskilerden beri kadınlar sevdiği kişiyi kendine bağlamak ve onları kaybetmemek için adet kanı büyüsünü yapmışlardır. Etkisi uzun zaman olan bir büyüdür.

Büyüye altında olan kişinin bilinçaltı kontrol altına alınır. Fiziksel olarak büyü yapılan kişiye bir zararı yoktur. Bu büyüyü yapmadan önce bilgili ve tecrübeli kişilerden yardım almanız çok önemlidir. Bu büyü yapıldığında erkeğin başka bir ilişkisi dahi olsa ondan hemen ayrıldığı görülmüştür. Güçlü bir büyü olduğunu göz önünde bulundurulmalı ve yanlış kişiler tarafından yapılan büyüler olumsuz sonuçlar ile karşılaşılabileceği unutulmamalıdır.

adet kanı büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Duası

Kadınların bu büyüyü yapamamasının sebebini, adet kanı büyüsü duası olarak bilinen duayı bilmemesi olarak gösterilmektedir. Bu dua büyünün etkisini arttırmak için çok önemlidir ama sadece bu duayı bilmek büyüyü etkili yapmanızı sağlamaz. Bu sadece yapmanız gereken adımlardan biridir. Ayrıca bu büyü başarılı medyum tarafından yapılarak uygulamaların titizlikle takip edilmeli, adet kanına ve kullanılan malzemelere istenen etkiyi sağlayacak olan tılsımlar eksiksiz yapılmalıdır.

Kısaca söylemek gerekirse, adet kanı büyülerinin veya diğer büyü uygulamalarının etkili olma nedeni, ilim sahibi bir medyum veya hocalar tarafından yapılan doğru uygulamalar ve doğru kullanılan malzemelere dualarla birlikte yüklenen etkilerdir.

Bu büyünün uygulamaları zor işlemlerdir. Kara büyü grubu içerisinde yer alan büyünün işinin bilir kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Aksi taktir de büyü ters ve olumsuz etkiler gösterir. Bu büyü güçlü bir büyüdür ve bağlama etkileri bulunmaktadır. Büyünün tesiri altına giren kişi bir başkası ile birlikteliği varsa bile ondan ayrılır. Gözü sadece büyülendiği kadında olur. Büyüyü doğru şekilde yapmanız için büyünün hem yapılmasını hem de bozulmasındaki bütün işlemleri bilmesi gereklidir. Büyü için yapılan malzemeleri bulmak kolaydır. Önemli olan doğru uygulamalar yapmak malzemeleri bulmak değildir. Bu yüzden uzman ve bilgili kişilerden yardım almak gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Yapma

Adet kanı büyüsü yapma düşündüğünüz kadar zor bir büyü değildir. Diğer büyüler gibi doğru dualar, doğru malzemeler ve doğru uzman medyum veya hocalar tarafından yapılması yeterlidir. Bu yüzden kulaktan dolma bilgilerle yapılmamalıdır. Bu büyü hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılması istenmeyen sonuçlara neden olabilirler. Adet kanı büyüsü yapan kişiler bu uygulamaları ve sıralamasını en iyi şekilde bilmesi derece önemlidir.

Adet kanı büyüsü, adet kanını sadece erkeğin yiyeceğine karıştırmakla ve duaları okumakla yapılmamaktadır. Bu yanlış uygulamalar sayesinde değişik etkilerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Eğer sevdiğin erkeği kendine bağlamak istiyorsan, uzman medyum veya hocalar tarafından yapılan büyüyü kullanmak ve gösterilen yolu sırasıyla takip etmelidir.

Sadece bu büyü söz konusu olduğunda değil, benzer bütün doğaüstü yapılan uygulamalarda bu alanda uzman, yetenekli ve bilgili olan kişiden yardım almak gerekir. Çünkü bu uygulamaların sonucunda diğer varlıklarla yani cinler gibi doğa üstü olarak isimlendirilen varlıklarla temasa geçmek, diğer alemde ki kurallara ve o alemdeki canlılara aşina olmak, onlara uygun şekilde hareket etmek gerekmektedir. Sonuç olarak bu büyüleri yaparken ve bozarken isterken eğer zarar görmek istemiyorsanız ilmi havas ve gizli ilimler konularında tecrübeli, deneyimli güvenilir uzman medyum veya hocalardan yardım alarak sırasını aksatmadan yapmanız gerekir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir